Šikovný Hodinový manžel Plzeň - Miroslav Sommer 720 757 047

Pracuji velmi poctivě a kvalitně!!

Práce je pro mě posláním a snažím se vždy o co nejkvalitnější práci. Dostanete kvalitně a poctivě odvedenou práci. Navíc dělám zakázky i na klíč včetně nákupu materiálu, dopravy až k Vám a uklidím si po sobě. Práce již od 300 korun.

Instalace televizorů

Sestavení televize, montáž  televizoru na zeď, ladění programů, třídění programů, konzultace nastavení, montáže na konzole a mnoho dalšího. Instalace antény, lištování kabelů a mnoho dalšího.

Stavební, bourací a zednické práce

Menší stavební práce - mimo štukování, stavby příček bez štukování, bourací činnosti, - rozebírání nábytku, stavba menších pergol a přístřešků, 

Nábytek a Kuchyně

Sestavení kuchyní, montáž skříně, výřezy na desky a dřezy, montáž horních skříněk, montáž nábytku, demontáž nábytku, přemístění nábytku, utažení pantů, lepení, tmelení a podobné.

Montáž spotřebičů a elektro

Připojení spotřebičů (TV, pračka, myčka), instalace kabelů, lištování kabelů v domácnosti, výměna zásuvek a vypínačů, montáž světel, montáž a zavěšení kamer - ne zprovoznění! Pouze rozvody kabelů.

Natírání

Natírání plotů, pergol, broušení dřeva, úprava natírání dřeva a vše s tím spojené. POZOR - NEMALUJI!

Rozvozy, nákupy

Mohu pomoci také s rozvozem nákupu, odvozem materiálu a podobně osobním vozem.

Počítačové dovednosti

Základní instalace programů, nastavování, poradna Windows, Mac, Apple. Instalace aplikací, tiskáren a podobné.

Zahrada a vše kolem domu

Sekání trávníků, střihání stromů, sázení keřů a stromů, zalévání, zapojování hadic, pomocné práce na zahradě, výkopy a podobné.

Produkty

O mě:

Ahoj,

jmenuji se Míra a je mi 34 let. 

Mezi mé koníčky patří sport, procházky, práce okolo domku. Jsem ženatý a mám dvě šikovné děti - Nikolku a Tomáška. Také máme dvě kočky :) - Teodora a Montyho. Tomášek mi také pomáhá, když má čas.

Ve volných chvílích trávím čas s rodinou, nebo sledování filmů. Jsem pracovitý a neustále mám potřebu něco dělat. Hodinový manžel je super příležitost, jak poznat nové lidi a vytvořit lidem úsměv na tváři. Více zde ->

Univerzální pomocník

Jsem univerzální a zastanu mnoho práce. 

V podstatě si představte situaci, že jste doma sami a nevíte si rady jak sestavit skříňku, kterou jste si objednali. Nebo Vám přivezou pračku a neumíte jí zapojit? Nebo se Vám jen nechce na zahradě sekat tráva? Prostě cokoliv, co sami nezvládnete. 

Tak přesně to jsou situace, které Vám pomohu levně vyřešit. 

Zavoláte, že potřebujete s čímkoliv pomoci a já se k Vám přijedu podívat. Vyřeším Váši situaci a vy budete spokojení. Stačí zavolat: a je to :) +420 720 757 047

Zde mi můžete napsat recenzi. --->


🛒 Industriální e-shop Sommris

Některé fotografie industriálního nábytku jsou ilustrační. Budeme moc rádi, když nám po koupi zašlete své fotografie industriálních poliček, které budeme moci také vystavit zde na Industriální e-shop. Děkujeme moc. Sommříci.