Odborně a rychle

Montáž nábytku

Více jak 15 let praxe

Druhy nábytku k montáži

Postele studentské i manželské

Odborné sestavení postele od různých výrobců. Jednolůžkové i manželské postele. Také rád sestavuji studentské postele nebo celé stěny.

PC stoly a TV stolky

Odborné sestavení stolů od různých výrobců. Stoly klasické, rohové, počítačové. Konferenční stoly a obývací stěny. Sestavení všech komponentů.

Předsíňové stěny 

Odborné sestavení předsíňové stěny od různých výrobců. Včetně přivrtání věšáku na stěnu. Sestavím i přivrtám vše na stěnu. Rychle, bezpečně a kvalitně.

Obývací stěny

Odborné sestavení obývací stěny od různých výrobců. Různé velikosti i kombinace malého i velikého nábytku. V případě zájmu přivrtám police i televizor na stěnu.

Ceník montáže nábytku

Máte ceny stejné jako konkurence?

Ano ceny montáže nábytku mám stejné jako konkurence. 

Za konkurenci považuji firmy prodávající a mnotující nábytek v Plzni. Například ( Mobelix, Asko, Jysk, Sconto, Okay a podobně.)

Informace k ceníku montáže nábytku

Ceny jsou orientační, cenu posoudím dle složitosti montáže. Každá montáž je jinak složitá dle výrobce nábytku. Proto vždy preferuji předem zaslat odkaz na zakoupený nábytek a já Vám pošlu cenovou klakulaci předem.

Ceny jsou za montáž bez dopravného. Ceník je platný pro šatní skříně, komody, postele, noční stolky,  jídelní sety, televizní stolky, psací stoly a ostatní kusový nábytek.

  Ostatní nábytek:
  Na ostatní nábytek vypracuji cenovou nabídku na přání předem.

  • Obývací stěny a ostatní  nábytek, který se skládá z více samostatných skříněk nacením samostatně. Jelikož je potřeba i vrtání polic a skříněk na stěnu, tak se cena posuzuje vždy podle dané sestavy.

  Montáž nábytku

  Hodnota nábytku do 5.000 korun.

  2300 Kč

  Montáž nábytku

  Hodnota nábytku do 5.000 - 10.000 korun.

  3000 Kč

  Montáž nábytku

  Hodnota nábytku do 10.000 - 20.000 korun.

  4500 Kč

  Montáž nábytku

  Hodnota nábytku do 20.000 - 30.000 korun.

  5000 Kč

  Montáž nábytku

  Iodnota nábytku do 30.000 - 40.000 korun.

  7200 Kč

  Montáž nábytku

  Iodnota nábytku do 50.000 - 60.000 korun.

  8200 Kč

  Proč chtít montáž od Mirka?

  Mnohaletá praxe

  Montáž nábytku provádím více jak 15 let. Sestavení provádím poctivě, kvalitně a rychle. Sestavil jsem stovky kusů nábytku, proto mám dostatečnou praxi.

  Levnější než konkurence

  Ceny mám stejné nebo nižší  jako konkurenti v Plzeňském kraji. Ceny pravidelně kontroluji za Vás na webových portálech ostatních firem.

  Slušné chování

  Jsem řemeslník s duší a práce mě baví. Mám individuální přístup k zákazníkovi a pracuji s úsměvem. Což není dnes zvykem. Jsem nekuřák a u Vás se přezouvám.

  Ukázka prací