Denně plním Vaše přání

Podívejte se jak probíhá můj pracovní den:

dnešní dopoledne jsem trávil montáži dvou státních skříni a jedné komody. Tyto skříně jsem již několikrát montoval, tak jsem měl za chvilku jednu a následně druhou.

představte si, že jsem se dneska doma nudil. Tak jsem dostal nápad zavolat zákazníkovi a přesunul jsem termín z pondělí na dnešek na neděli. Zákazník měl úsměv na tváři o den dříve a já jsem si užil lepší den.

dnes jsme s Tomem montovali dvě rozkládací křesla a jeden konferenční stolek. Stolek tohoto typu jsem montoval již tolikrát, že už jsem to dělal poslepu.

Ahoj, dnes jsem se dostal k super montáži od jednoho studia. Světlo bylo speciální v tom, že na strop se montovali takové kolejnice na které se pak zasouvala samotná světla. Jako byla to veliká makačka, jelikož ten systém do sebe je velmi těžké nasunout. Na tom by výrobce měl trochu zapracovat.

představte si, že mě doma odešel záchod. Né že by někam chodil, ale moje děti do mísy něco hodili a záchod praskl 😭. Objednal jsem si tedy nový. Bohužel po letech již neměli stejný model a tak mám trochu jiný.

dnešní den byl super. Jelikož se blíží Vánoce, tak jsem si už nastavil volnější režim. Dopoledne jsem měl domluveného zákazníka a byl jsem hotov cca okolo 11 hodiny. Pak jsem měl volno a užíval si to :). Pak ale najednou okolo 13:00 mě volala paní a měla velikou prosbu.

Hezký den,
dnes jsem měnil dveřní práh. Nejprve jsem musel demontovat původní práh. Nic jednoduchého to nebylo, ale vše se povedlo. Nový práh jsem zakrátil na požadovanou velikost a přilepill. Již doma jsem práh natřel lakem na prahy ve třech vrstvách.

Krásné pondělí, už jsem se po víkendu nemohl dočkat až budu mít v ruce vrtačku. Dočkal jsem se a super pocit. Dneska několik nábytku, několik světel, vrtání do obkladů. Užil jsem si to. Tak už se těším na zítra ✌️. Míra

opět jsem přidělával na stěnu super televizor - takový denní chleba. Zákazníkovi to borci s elektra nechtěli montovat, aby nepoškodili televizi, je fakt super tenká. V obchodě s elektrem si účtují 2.000 kč za montáž a bojí se to montovat :(.

Krásný den,
dnes jsem si tak krásně odpočinul při montáži mega skříně, stolu a gauce. Je to krásný pocit, když vám to roste pod rukama. Do Vánoc už zbývá jen pár volných termínů, neváhejte a objednávejte 👍.

dnešní dopoledne jsem trávil montáží této obývací stěny. Stěna byla složena celkem ze 4 částí. Pan domácí mě pomáhal držet různé části a celkově se zapojil do práce, toho si moc vážím a děkuji za pomoc.

při pondělním ránu jsem smontoval pro zákazníka stůl a pověsil světlo. Musím říci, že tento typ stolu jsem montoval prvně. Zákazníkovi jsem pochválil výběr, protože si myslím, že vypadá stůl moc pěkně. Pak už jsme jen sundali ochranné pásky s hran stolu a bylo hotovo. Světlo je také velice zajímavé - je to z peří.