Reference - moje práce


📞 Zavolat - objednat si hodinového manžela - 720 757 047.

dnes jsem montoval kuchynskou linku do L. Začal jsem pověšením 6 ks horních skříněk. Zákaznice již měla skříňky smontované a vše bylo připravené. Zavěšení se podařilo na jedničku. Následovalo sestavení spodní linky. Zapojení myčky, výřezy pro dřez a varnou desku. Vše se mi povedlo báječně.

dnes jsem podal pořádný výkon. Na zakázku jsem dostal sestavit kuchyňskou linku IKEA. Myslel jsem si, že to bude hračka.

dnes jsem byl na opravě vany - aplikace nového silikonu. Zákazníkovi zatékalo za vanu a proto usoudil, že bych mohl přijet. Po odstranění původní lišty bylo za vanou hotové semeniště plísně a špíny. Předchozí aplikace mi přišla ne moc kvalitní. Prý to dělala nějaká firma - nejspíše to neudělali moc dobře.

Ahoj,
dnes jsem opět přidělával televizor na zeď. Nebyl to však běźný televizor, ale mega veliká televize 😂.
Poradil jsem si jako vždy a za necelé dvě hodinky jsem měl hotovo. Jako další byl na řadě soundbar.
Pekný den Váš Míra.

dnes bylo u zákazníka potřeba udělat hodně věcí. Jako první jsem montoval 3 kusy nových dveří. Jelikož byly dlouhé, tak jsem je zakrátil na požadovanou velikost a osadil. Fotky jsem nepořizoval, nebyl moc čas na focení.

dnes jsem u zákazníka montoval televizor na zeď, montáž se povedla na jedničku. Ovšem celkový dojem kazí kabely, které má zákazník přivedeny do televizoru.

krásný den všem,
dnes mám na starost práci na zahradním schodišti.Staré schodiště bylo původně z dřevěných pražců, které postupem času na dešti ztrouchnivěly, proto jsem dostal za úkol schody udělat betonové 👍

když si stavba sedne, tak mi to z postele zvedne. Volá mi zákazník, že má prý silikon prasklý- sedám do auta a jedu to opravit. Starý silikon jsem vyškrábal na čisto, následně jsem aplikoval silikon nový. Výsledek je super.

to mi takle volá paní, že si prý sedla a ono to ruplo. Paní je lehká jako pírko, tak to bylo prostě únavou materiálu. Zajel jsem jsem pro nové prkénka a za chvilku hotovo. Zákazník si bude natírat sám.

čas od času mám dny, kdy se mi podaří dělat celý den to samé :). Například dnes jsem montoval 5 x garnýže. V jedno bytě jsem dal 4 kousky plastových do stropu. Byl jsem jako sněhulák :), no to jste neviděli ten koberec, ten byl sněhulák taky :), no proto máme vysavače :).

renovace podkroví běží v plném proudu. Původně byla stěna klasická s omítkou. Jelikož vlivem sesedání stavby začali na omítkách vyčnívat praskliny - cihly jsou YTONG, tak bylo potřeba to řešit.

Krásný den,
dnes jsem dělal na přání okrasnou bílou lištu okolo sprchování koutu, jelikož pejsek předchozí poničil . Mám velikou radost, že se mi to povedlo 👌✌️. Ahoj Míra.

zákazníkovi jsem demontoval původní garnýže v obývacím a pokoji a v pokoji dětském. Nakoupil dle přání nové dřevěné a přidělal na zeď. Vše probíhalo hladce, zákazník se jen kochal krásou.

Krásné odpoledne,
jak se mate? Určitě fajn. Já se mám také fajn, protože mohu pracovat. Dnes nátěr zárubní na hnědo 👍💪❤️