Reference - moje práce


📞 Zavolat - objednat si hodinového manžela - 720 757 047.

dnes jsem si opravdu zamakal. Po 8 hodinách prace jsem hotovej 😄 a bolí mě celé tělo. Zákazník měl požadavek, že by chtěl osadit nové dveře, místo původních, které byly udělány svépomocí z prken.

již tradičně i dnes pracuji velmi intenzivně. Ráno jsem dorazil k zákazníkovi, kde jsem měl za úkol natřít troje zárubně. Zárubně původní mají žlutou barvu a nově jsem natíral na bílou barvu. Celkem mě práce trvala 4 hodiny a zákazník je spokojen.

dnes jsem využil situace a vzal jsem si odpoledne volno.Ráno jsem natíral celé dopoledně zárubně u zákazníka. Potřeboval jsem si doma předělat zásuvky a vypínače, abych mohl pokračovat v obkládani palubek v podkroví.

dnes měla zákaznice mnooooho přání. Instalace 4 x garnyže, dále montáž komody Ikea a následovala montáž rolety a instalace držáku na toaletní papír na wc.

tentokrát jsem dostal za úkol namontovat na stávající oplocení dřevěné plotové panely. Stávající oplocení byl jen rákos, který se již postupně rozpadal a majitelům se tolik nelíbil. Proto si objednali latě a tyto desky.

Krásný víkend všem,
dnes jsme se s dětmi pustili do obkladani palubek v podkroví u nás doma.
Nechal jsem to na dětech a hravě to zvládli. Tomik vrtal, šrouboval. Nikolka byla jako asistentka a podávala Tomikovi nářadí, hmozdinky s podobně. Když připravili rošt, tak já jsem už jen přidělal palubky na laťe 🤟💪

dnes byl perný den, instaloval jsem světla v jednom rodinném domku a musím říci, že to nebyla sranda. Teda já jsem se docela nadřel, jelikož kabely ze stropu byli vyvedeny jinde, než měli být světla. No naštěstí jsem si poradil, i když bez vrtání do stropu to něšlo, ale všechny světla v domku svítí a to hlavní.

to si takhle přijedu na montáž skříně k prima lidičkám. Kouknu na podlahu a tam čtyři balíky veliké jako celý pokoj :). No nic mě nemůže zaskočit a tak se jde makat.

dnes jsem si vzal odpoledne pomocnice. Jelikož jsme skládali 2 veliké komody a jednu menší. Moc holkám děkuji za pomoc. Bez nich bych tam byl tak o 2 hodiny déle. Zákazník takto ušetřil 1000 korunek .

pomáhat a chránit to bylo heslo dne. Byl jsem u jedné super pani policajtky, kde jsem brousíl a natiral futra. Zdravím tímto strážmistra a děkujeme za nádivku - je výborná .