Reference - moje práce


📞 Zavolejte a domluvte si termín montáže - 720 757 047. Budu se těšit. Sommer Míra

tentokrát jsem měnil staré práhy u mojí tety. Cílem bylo odstranit starý práh v pokoji a u hlavních vchodových dveří. Staré práhy jsem odstranil a aplikoval nové. Zní to jednoduše, že? No jen tak jednoduché to nebylo. První návštěva byla změření prahů u tety doma. Druhá návštěva směřovala do obchodu, kde jsem musel práhy sehnat. Práhy jsem sehnal,...

každý materiál jednou doslouží. To byl právě případ tohoto sprchového koutu, kde silikon byl již starý a byla na něm plíseň.

také na rodinu se musí udělat čas. Dnes jsem byl u své tety montovat konferenční stolek. Stolek jsem měl za chvilku smontovaný a šlo se na další akci. Výměna světla. Světlo staré demontovat a nové namontovat.

dnešní bezmála pětihodinový maraton dopadl na výbornou. Vstával jsem již v 6 hodin ráno, abych stihl být u zákaznice v 7:00. Tento ranní termín byl zvláštní v tom, že zákaznice potřebovala být již v práci dříve. Jelikož moje děti spinkaly u babičky, tak jsem si tento termín mohl dovolit. Jinak vždy nejdříve až v 8:18 :).

dnes jsem odvezl své děti ráno do školy, tak jako mnozí z Vás. Poté jsem hned vyrazil za prvním zákazníkem do akce.

dnes jsem dělal dokončovací práce v jednom bytě v Rokycanech. Byte je v částečné rekonstrukci a bylo potřeba doladit pár věcí:

dneska jsem se vracel na místo činu, kde jsem již spáchal stavitelský čin minulý týden :). Zákaznice potřebovala opět sestavit další komodu, noční stolky, a dodělat skříň, kterou někdo předemnou sestavil jen na půl a nedodělal.

dnes jsem jel strašit do Strašic :). Cesta byla okolo 30 km, to mě ovšem nevadilo a vyrazil jsem na montáž komod do malebné vesničky Strašice nedaleko Rokycan.

dneska jsem byl na montáži kuchyňské linky u jedné milé babičky. Paní doslala od vnuček novou kuchyň a na mě bylo, abych to vše smontoval dohromady.