Práce s úsměvem jde vždy lépe

                       Můj běžný pracovní den

Mnohaletá praxe je základ pro úspěšnou montáž

Nejnovější dokončené práce 🛠️

Hodinový manžel Plzeň - Sommer Miroslav na Firmy.cz

ℹ️ Zákazník měl problém se stávajícím odpadem a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé odpad tekl pod dřezem a za druhé byl ucpaný a nefunkční.

Kam přijedu a kam nepřijedu ?

Do jakých lokalit jezdíte ✅ ?

Přijedu kamkoliv do vzdálenosti 30 - 50 km od Plzně, kde je možnost parkování přímo před domem

Přijedu k panelovým domům, rodinným domům, kamkoliv kde je veřejné parkoviště přímo před domem a dá se během dne běžně zaparkovat. 

✅ Nejčastěji jezdím do lokalit: 

Lochotín, Bolevec, Vinice, Bory, Doubravka, Slovany, Skvrňany, Černice, Koterov, Lobzy, Lhota, Valcha, Radobičice, Červený Hrádek, Nová Hospoda, Újezd, Křimice, Hradiště, Radčice, Bukovec, Bílá Hora. A další běžné lokality s možností parkování.

Do jakých lokalit nejezdíte ❌ ?

Nepracuji v lokalitách, kde se velice těžko shání parkovací místo před domem a dále neprovádím vrtací práce v historických a starých cihlových budovách bez rekonstrukce. Typické například pro tyto lokality:

❌ Náměstí a veškeré jeho okolí - například:

Bezručova, Františkánská, Zbrojnická, Dřevěná, Pražská, Prešovská, Sedláčkova, Roosveltova, Veleslavínová, Sady 5. Května, Šafaříkovy sady, Solní, Palackého atd.

❌ Americká třída, Klatovská třída, Chodské náměstí a okolí.

❌ Jížní předměstí - například:

Bendova ulice, Hálkova, Nerudova, Plachého, Koperníkova, Kardinála Berana, Husova, Dobrovského, Vrchlického, Čechova, Edvarda Beneše, 17.Listopadu, Hřímalého, Thámova, Zámečnická, Bolzanova, a další.