Hodinový manžel Plzeň - ukázka prací

📞 Zavolat - objednat si hodinového manžela - 720 757 047.

dnes jsem vešel 15 kg hrazdu na cvičení. Docela jsem se zapotil :) . Děkuji moc pani domácí s dcerou za výpomoc a ze mi hrazdu pomohli pridrzet. Sám bych to nedal .

jistě víte, že vrtání do dlaždic není sranda, ne každý to umí a ne každý si na to troufne. Já jsem si tedy troufl, protože mám pořádné nářadí. Když máte diamantový vrták, jde to téměř samo.

dnes jsem u kamaráda měnil ulomené tlačítko na troubě. Výměna proběhla rychle a čistě. Vše funguje jak má.

dnes bych se rád pochlubil fotečkama od zákazníka. Vyráběl jsem na zakázku poličku a zákaznice mi poslala krásné fotečky z finální podoby.

dnes dnes hodinový manžel vyrážel ze synem měnit vodovodní baterie, řezat dveře a vrtat Asi 15 dir do zdi.

tak si představte, že i mezi instalatéry se najdou dnes takový patlalové, kteří při výměně umyvadla vylomí dlaždice a ani to po sobě neopraví.

Ahoj,
včera jsem přivrtával poličky, nástěnku, obrázky, hodiny na zeď. Musím říci, ze kvalita panelového zdiva mě zaskočila a moje ruce a vrtačka trpěly. Ovšem dílo se zdárně podařilo. ✅

Ahoj, dnes jsem měnil garnýže ve třech pokojích. Původně byly dřevěné a měnily se za jiné. Ve dvou pokojích jsem převrtával otvory a připevňoval konzole na chemickou kotvu.

Ahoj, dnes byl netradiční požadavek na vestavěný parapet. Nejde jen o parapet, ale o odpočívací místo, kde se osoby posadí k oknu a relaxují výhledem. Použil jsem tedy masivní desku (spárovku bukovou), která je vsazená do ostění oken a podepřená kovovými trubkami,

Ahoj, i taková ventilační šachta se musí jednou za čas vyčistit. Jelikož ne každý má doma schůdky a čas na takové čištění. Proto jsem tu já a pomohl jsem vyčistit.