Elektro, vrtání, instalatérsví, montáže nábytku

Miroslav Sommer

Práce pro Plzeň město a okolí

Kontaktní údaje

Můj věk

Je mě krásných 37 let.

Fakturační adresa:

Na průtahu 365/20, 32600, Plzeň, 

Bydliště:

Nebílovský Borek - Plzeň město

IČ: 05122953

Bankovní spojení pro platby na fakturu - 2401814039/2010

Vzdělání s maturitou - Elektrikář SPŠE Plzeň

Objednávka termínu telefonicky

📞 720 757 047

Zavolejte 8:00 - 18:00

Udělejme společně Vaší domácnost krásnou, ať se Vám hezky bydlí

Zákaznické reference

Jsem velice spokojená s jednáním p.Sommera. Po telefonickém zavolání na požadovanou zakázku mně ihned vyšel vstříc. Nejen, že mi písemně potvrdil objednávku, ale navíc ještě den předem mě upozornil na termín montáže. Požadovanou práci provedl perfektně s profesionální znalostí. Jsem s jeho jednáním a prací velice spokojena a doporučuji všem, aby využili jeho služeb. V případě, že budu opět potřebovat jeho služeb, určitě se na něj opět obrátím. Vděčná zákaznice"

Stanislava Špimrová

Hledala jsem instalatéra na opravu a výměnu vodovodní baterie. Nikdo mi nemohl pomoci, protože je to prý malá práce a nevýhodná. Náhodou jsem při hledání našla pana Sommera. Zkusila jsem mu zavolat a přesto, že byla sobota ihned ochotně přijel, opravil, vyměnil a ještě byl nesmírně příjemný. Děkuji osudu, že jsem na něj - doslova -narazila.

Jana Teiglová

Po sdělení problému opravdu rychlá reakce od nakoupení materiálu po příjezd a zhotovení zakázky. A za rozumnou cenu oproti konkurenci. Vyskytla se později závada vlivem materiálu, opět rychlý příjezd po sdělení závady, vše opraveno k naprosté spokojenosti. Pana Sommera mohu jen doporučit!!

Petr Šmolík

Jak si mě objednat

1. Zavolejte mě kdykoliv

Jako první krok mě prosím zavolejte a sdělte mě vaše potřeby. Společně se seznámíme a řekneme si důležité informace. Zároveň se domluvíme na všem podstatném. Volat můžete každý den od 8:00 do 19:00. 

2. Zašlete fotografie z místa

Po ukončení hovoru mě následně zašlete fotografie. Jedna fotografie je více než tisíce slov, proto mě po společném hovoru pošlete fotografie z místa montáže, abych přesně věděl co budu montovat, vrtat, opravovat.

3. Potvrďte termín pomocí SMS

Jako poslední krok je písemné zaslání Vaší adresy, jména na zvonku a podlaží v domě. Tímto písemným potvrzením budu brát naší společnou dohodu za uzavřenou a platnou.

Nabízené služby za férové ceny

Také drobnější práce si zaslouží profesionální přístup.

Ostatní služby na přání zákazníka - poptejte Vaše přání 📞 720 757 047