Sifony, odpady, baterie

Instalatérské práce 

Silikonování, umyvadla, pračky, myčky

Instalatér Plzeň a okolí

Vážení zákazníci, pokud hledáte instalatéra v Plzni na drobné domácí práce, tak jste tady správně. Profesionálně Vám pomohu napríklad s výměnou vodovodní baterie, výměnou nebo opravou odpadního potrubí, čištění ucpaného potrubí v domácnosti, montáž sanitárního vybavení, opravu toalety a podobně.

Jako instalatér v Plzni nebo-li hodinový manžel se zaměřují na menší opravy v bytech a domácnostech. Větší a specializované firmy většinou zákazníka odmítnou, protože nemají na drobnější zakázky dostatek prostoru a času, proto je vhodné využít moje služby. Instalatérské práce drobného rozsahu dělám na profesionální úrovni. Dostanete tak dobře odvedenou práci za rozumnou cenu. Navíc k Vám mohu přijet ve velmi rozumném časovém termínu.

Cenovou nabídku můžete poptat telefonicky na čísle + 420 720 757 047 

Instalatér - Plzeň a okolí🚰

Připojení myčky a pračky

Připojení myčky nebo pračky na stávající vodoinstalaci + připojení odpadu. V případě potřeby drobná úprava odpadního systému.

Montáž sanitárních předmětů

Montáž a demontáž dřezů, umyvadel, drobné montáže a úpravy. Montáž galerky a dalších sanitárních zařízení do koupelny a wc.

Montáž kombi wc

V případě zájmu Vám mohu demontovat stávající kombi wc a namontovat nové. Služba je bez odvozu a přívozu zařízení. To si musí zajistit zákazník. 

Video ukázky mojí práce

Fotogalerie z hotových montáží