„Nejlepší služby“

Poctivá práce za férovou cenu

když můžu, tak pomůžu

Služby

ELEKTRO 

Montáže osvětlení na strop nebo stěnu, montáže zásuvek a vypínačů, zapojení digestoře, instalace TV na stěnu.

INSTALATÉRSTVÍ

Montáže vodovodních baterií, výměna sifonů, montáže umyvadel, silikonování vany, montáž sanitárního vybavení.

VRTACÍ PRÁCE

Montáže garnýže, montáže polic, obrazy, dekorace, vrtání do obkladů a dlažeb, sanitární vybavení, stropní kolejnice.

MONTÁŽ NÁBYTKU

Sestavení šatní skříně, komody, noční stolky, postele, regály, stoly, židle, křesla, a jakýkoliv jiný nábytek.

VÝŘEZY DO DESKY

Výřezy do pracovní desky na dřez nebo varnou desku, Zapojení dřezu, baterie, odpadu.

ROLETY, KOVÁNÍ, DVEŘE

Montáž rolet na okno, montáž dveřního kování, výměna zámku, podříznutí a osazení dveří a podobně.

Objednejte si moje služby

📞 720 757 047

Volejte od 8:00 - 20:00

Recenze od zákazníků

Jsem velice spokojená s jednáním p.Sommera. Po telefonickém zavolání na požadovanou zakázku mně ihned vyšel vstříc. Nejen, že mi písemně potvrdil objednávku, ale navíc ještě den předem mě upozornil na termín montáže. Požadovanou práci provedl perfektně s profesionální znalostí. Jsem s jeho jednáním a prací velice spokojena a doporučuji všem, aby využili jeho služeb. V případě, že budu opět potřebovat jeho služeb, určitě se na něj opět obrátím. Vděčná zákaznice"

Stanislava Špimrová

Plzeň

Hledala jsem instalatéra na opravu a výměnu vodovodní baterie. Nikdo mi nemohl pomoci, protože je to prý malá práce a nevýhodná. Náhodou jsem při hledání našla pana Sommera. Zkusila jsem mu zavolat a přesto, že byla sobota ihned ochotně přijel, opravil, vyměnil a ještě byl nesmírně příjemný. Děkuji osudu, že jsem na něj - doslova -narazila.

Jana Teiglová

Starý Plzenec

Hned druhý den pan Sommer přijel,sestavil 2 vysokánské předsíňové skříně,(kdo by to do něj řekl👍😄), poradil si v pohodě s minimálním prostorem i technickými záludnostmi posuvných dveří.Maximální spokojenost,skvěle odvedená práce!!!Doporučujeme všem!!!

Dagmar Berková

Dobřany

Proč si mě objednat?

Mnohaletá praxe

Montáže provádím více jak 12 let. Jsem šikovný a mám chuť do práce. Praxi jsem sbíral u certifikovaných odborných firem.

Férová cena

Ceny mám stejné nebo nižší  jako konkurenti v Plzeňském kraji. Ceny pravidelně kontroluji za Vás na webových portálech.

Slušné chování

Jsem řemeslník s duší a práce mě baví. Proto mám individuální přístup a pracuji s úsměvem. Což není dnes zvykem.

Montáž nábytku od 299 kč

Skříně, postele, komody, ostatní

Instalatérství od 499 kč

Baterie, odpady, wc, dřezy, umyvadla, silikony

Elektro od 249 kč

Světla, vypínače, zásuvky, digestoře

Vrtací práce od 149 kč

Garnýže, TV na stěnu, police, obrazy, galerky

Okna, dveře od 199 kč

Rolety, dveře, kliky, kuchyně

Ostatní práce na dotaz

MIlí zákazníci, vzhledem k rozmanitosti prací nelze vypsat do ceníku veškeré činnosti, proto pokud jste v seznamu služeb nenašli Vámi požadovanou činnost, tak se nebojte telefonicky zeptat nebo poslat písemnou poptávku právě na Vámi požadovanou činnost. Na písemnou poptávku Vám určitě odpovím do druhého dne  a pokud to bude v mých silách, tak Vám rád pomohu.

Nejčastější otázky a odpovědi

Jste plátce DPH?

Nejsem plátce DPH.

Pracujete i o víkendu?

Práce o víkendu je možná jen v nejnutnějších případech a je to o domluvě mezi mnou a zákazníkem. Práce je s příplatkem 20 % k celkové běžné ceně. Pokud budu mít čas a bude zákazník souhlasit s cenovou nabídkou, je tedy možné se domluvit na práci o víkendu.

Jste cenově levnější než konkurence?

Řekl bych že ceny mám v průměru stejné nebo nižší jako u konkurenčních firem, které provádějí práci na plný pracovní úvazek v Plzeňském kraji.

Ceny se snažím nastavovat dle konkurenčního prostředí, tak aby zákazník vždy dostal dobře odvedenou práci za férovou cenu.

Spokojený zákazník si mě pak objednává v průběhu roku opakovaně a to je jasný signál, že cenu za práci mám nastavenou dobře a férově.

Práci hodinového manžela dělám na hlavní pracovní poměr a proto se věnuji profesionálnímu přístupu, kvalitě a příjemnému vystupování.

Jak se u Vás dá platit?

  • Platba probíhá v hotovosti na místě po ukončení prací. 
  • Druhou možností je platba online přes bankovní aplikaci v mobilu, pokud jí máte.
  • Platba platební kartou přes terminál. Tato platba je s přirážkou 1,95 % z celkové částky, kterou si účtuje banka za transakci.

Pracujete na úkon nebo na hodinu?

Většina nejběžnějších prací je na úkon, zákazník tak nemusí počítat hodiny a zároveň mám dostatek času na kvalitně odvedenou práci za férovou cenu. 

V některých případech jde o práci, která není uvedená v ceníku. Například práce velmi malého rozsahu ( oprava pantů, výměna žárovek, a další maličkosti podobného charakteru).

V takovém případě tedy používám hodinovou sazbu 700 korun zaprvní započatou hodinu práce, což je dnes běžná cena pro řemeslníky a firmy na plný úvazek. Ověřeno na webových portálech konkurenčních firem.

Kolik mě montáž bude celkem stát ?

Milí zákazníci, 
celková cena se skládá z ceny dopravného + času na cestě k Vám. Dále se počítá samotná práce dle ceníku nebo práce dle hodinové sazby (pouze toto  je můj výdělek). Pokud bude použít nějaký materiál, tak ten se samozřejmě přičte k celkové ceně a také se přičítá čas strávený nákupem daného materiálu.

Ceny pravidelně aktualizuji dle konkurenčního prostředí, aby zákazník měl co nejvýhodnější a aktuální tržní cenu.

Nejmenší hodnota zakázky je 1.200 korun včetně dopravy.

Celkově se cena skládá tedy takto:
  •  1) Dopravné na zakázku po Plzni paušálně 250 kč. (Mimo Plzeň 15 kč/km tam a zpět)
  • 2) Čas na cestě k Vám paušálně 250 kč.
  • 3) Cena práce u Vás na místě dle typu práce viz ceník prací. Ostatní práce mimo ceník jsou v hodinové sazbě 700 korun.
  • 4) Cena použitého materiálu (sifony, hadice, spojky, tmely, wago svorky a jiné).
  • 5) Cena extra nákupu materiálu pro zákazníka (obsahuje čas na cestě + pohonné hmoty) 300 kč. Odpadní sifony, díly na opravu WC, vodovodní baterie, světla, atd.

Můžete uvést cenový příklad?

Příklad 1 - montáž garnýže:

Například budete chtít přivrtat garnýž. Garnýž je menší na 2 úchyty. Dopravné po Plzni 250 kč + čas na cestě 250 kč. Vrtání 2x 150 korun včetně hmoždinky a vrutu - montáž předmětu je v ceně vrtání. Zákazník celkem za montáže garnýže zaplatí 800 korun.


Příklad 2 - oprava dřezového sifonu:

Například budete chtít opravit sifon u umyvadla. Počítá se dopravné po Plzni 250 kč + čas na cestě k Vám 250 korun paušálně. Opravit odpad stojí za 700 korun dle ceníku + připočítám použitý materiál (například 150 kč), který jsem musel na opravu nakoupit, proto přičtu k materiálu cenu za strávený čas nákupu + pohonné hmoty na nákup paušálně 300 kč. Celkem tedy zákazník zaplatí 1650 korun včetně materiálu.


Příklad 2 - výměna dvou stropních světel:

Například budete chtít vyměnit dvě stropní svítidla. Počítá se dopravné po Plzni 250 kč + čas na cestě k Vám 250 korun paušálně. Montáž jednoho světla stojí 500 korun dle ceníku + připočítám použitý materiál (například elektro swork 150 kč). Celkem tedy zákazník zaplatí 1650 korun včetně materiálu.

Přijedete i k menší zakázce?

Ano přijedu i k menší zakázce.  Započítává se dopravné 250 kč + čas na cestě 250 kč + započatá hodina práce práce 700 kč. Nejmenší hodnota zakázky je stanovena na 1200 kč.