„Žiju každý den naplno“

Kde domov můj

Miluji přírodu a vše okolo

Kontaktní údaje

Úřední adresa:

Na průtahu 365/20, 32600, PLzeň

Miroslav Sommer - současné bydliště 

Nebilovsky Borek, E164, Nebilovsky Borek, 33209

IČ: 05122953

Bankovní spojení pro platby na fakturu - 2401814039/2010

„Jít za svým snem“

Chcete vědět něco o mně?

Jak to všechno začalo

Hezký den,

 jmenuji se Mirek a je mě 35 let. 
Jsem šťastně ženatý a mám dvě úžasné děti, které jsme si s manželkou moc přáli. I když jsou to už puberťáci a mám chuť je někdy přerazit, tak to právě oni mě dávají smysl života ❤️.

S rodinkou bydlíme kousek za obchodním domem Olympia v Plzni v malebné vesničce Nebílovský Borek.

🏠 Bydlíme v malém domečku v chatové osadě, který jsme si postavili svépomocí před pár lety. Dům jsem nikdy nestavěl, ale jelikož mám odvahu a jsem prý šikovný, tak jsem se do toho pustil sám společně s manželkou a dětmi. 
👉 Na odborné práce, jako je základová deska, fasáda a střecha jsem si pozval odborníky.  Ovšem zbytek domu a vnitřek jsme si dělali sami 💪. Stavba byla taková další zkouška v životě, že když něco chci, tak to dokážu. Jsem na naší rodinku náležitě pyšný.

ℹ️ Co se týče mého vzdělání, tak jsem vystudoval SPŠE v Plzni - obor mechanik - elektronik. Nějaká ta praxe sice byla, ale teprve zkušenosti ve světě mě dali tu potřebnou praxi. Nyní po mnoha letech nabírání zkušeností jsem ten správný chlap pro rodinu, který zvládne opravit téměř vše. Jsem vyučen v oboru elektro a mám platný certifikát vyhlášky 50. Paragraf 6 pro samostatnou činnost.

✅ Po škole jsem pracoval mnoho let v prodejně s elektronikou na pozici vedoucího prodejny. Během těchto let jsem se dostal denně k práci připojování praček, myček, televizí a to byla super praxe. Během let jsem vystřídal ještě pár firem, kde jsem dělal montážníka a získával potřebnou praxi a další sebevědomí.Zároveň jsem bokem pracoval jako hodinový manžel a přivydělával jsem si na vedlejšák sám na sebe.

Když už jsem byl věkově vyzrálý, finančně zaopatřený a máme s rodinou kde bydlet, tak jsem se rozhodl před několika lety pracovat sám na sebe na plný úvazek právě jako hodinový manžel. Jsem za to moc rád, protože konečně můžu dělat práci, která mě baví a naplňuje.

K podnikání  mě také pomohl můj kamarád, který již delší dobu podniká a dodal mě potřebné sebevědomí, které jsem v té době hodně potřeboval.

Zároveň bych i tímto směrem chtěl směřovat mé děti, aby dělali jednou práci, která je bude bavit.

Kdyby Vás zajímalo cokoliv jiného, budu rád, když mě napíšete dotaz.

Mějte se krásně. Váš Mirek s rodinou ❤️.

   Usměvavý zákazník je sen každého řemeslníka