Potřebujete  spolehlivého řemeslníka?

Férové smluvní ceny dle typu a množství práce

Zavolejte a zeptejte se na cenu

Kvalita a spolehlivost za férové a odpovídající ceny 👌

Objednávka termínu telefonicky

📞 720 757 047

Zavolejte 8:00 - 18:00

Smluvní ceny dle typu a složitosti práce

Vážení zákazníci, vždy se snažím o co nejkvalitnější práci za rozumnou a férovou cenu. Mým cílem je, aby obě strany byly spokojené. Vzhledem k množství a rozmanitosti poptávané práce nelze předem stanovit pevný ceník na všechny druhy práce. 

Proto se snažím s každým zákazníkem domluvit na ceně předem. Nejprve telefonicky vyslechnu požadavky zákazníka, následně si nechám zaslat fotografie z místa montáže například na whatsapp. Poté mohu zákazníkovi odhadnou přibližnou celkovou cenu práce. Celková cena se vždy skládá z dopravy k Vám a zpět + samotná práce + nákup materiálu + spotřebovaný materiál+ příplatky za opotřebení nářadí. 

ℹ️ Nejvýhodnější je pro zákazníka situace, kdy například potřebujete udělat více menších prací najednou. Vzhledem k mojí šikovnosti a rychlosti práce Vám dokážu sloučit všechny práce do jednoho termínu a vy pak šetříte čas i peníze. 

Co všechno obsahuje cena na které se společně domluvíme ?


Spolehlivost a slušné chování

Vždy dorazím včas, dodržím své sliby a reaguji na každý hovor. Jsem nejen zkušený řemeslník, ale také se pyšním svými referencemi a vysokým standardem slušnosti.

Kvalitně odvedená práce

Mou reklamou je excelentní řemeslná práce, kterou vykonávám s maximální precizností a s použitím prvotřídního nářadí.

Čistota práce

Pracuji s nejmodernějším nářadím, které garantuje čistou a precizní práci. Každou drobnost si pečlivě uklidím, abych zajistil absolutní čistotu.

Rychlost provedené práce

Věnuji se převážně pohotovostem a menším zakázkám. Proto přijedu již do pár dní a práci provedu velice rychle a odborně. Já pracuji a vy odpočíváte. Většina prací je do jedné hodiny hotová. 

Mnohaletá praxe

Mé bohaté zkušenosti jsem získal prostřednictvím spolupráce s renomovanými odbornými firmami. Mnoholetá praxe je zlatým klíčem k úspěchu, který mi umožňuje dosahovat vynikajících výsledků.

Ověřené zákaznické reference

S více než 180 veřejnými hodnoceními na internetu si můžete být jistí, že jste si vybrali spolehlivého a důvěryhodného profesionála. Na mě se můžete plně spolehnout.

Jak si mě objednat a poptat cenu ?

1. Zavolejte mě kdykoliv

Jako první krok mě prosím zavolejte a sdělte mě vaše potřeby. Společně se seznámíme a řekneme si důležité informace. Zároveň se domluvíme na všem podstatném. Volat můžete každý den od 8:00 do 19:00. 

2. Zašlete fotografie z místa

Po ukončení hovoru mě následně zašlete fotografie. Jedna fotografie je více než tisíce slov, proto mě po společném hovoru pošlete fotografie z místa montáže, abych přesně věděl co budu montovat, vrtat, opravovat.

3. Odhadnu približnou cenu

Na základě Vámi poskytnutých informací a zaslaných fotek z místa montáže Vám vypracuji cenovou nabídku na míru předem. Cenová nabídka bude obsahovat dopravu, čas na cestě, práci a drobný materiál. 

4. Odsouhlasení nabídky

Po odhadu ceny práce je potřeba nabídku buď přijmout nebo odmítnout. Následně po přijetí nabídky si můžeme společně potvrdit termín a čas montáže. Viz následující a poslední krok.

5. Potvrďte termín pomocí SMS

Jako poslední 5 krok je písemné zaslání Vaší adresy, jména na zvonku a podlaží v domě. Tímto písemným potvrzením budu brát naší společnou dohodu za uzavřenou a platnou.

Orientační ceník řemeslných prací

💡Nejsem plátce DPH a ceny jsou tedy již koncové bez dalších příplatků. Navíc pracuji velmi rychle a efektivně, proto je pro Vás výhodnější si pro mě připravit více práce najednou a tím zaplatíte méně peněz 🤝. 


Dopravné 15 kč/km

Jeden ujetý kilometr. Minimální hodnota objednávky je paušálně 40 kilometrů a obsahuje cestu k Vám a zpět + cestu pro nákup drobného materiálu.

Řemeslné práce 700 kč

Započatá hodina mého času. Minimální objednávka jsou 2 hodiny mého času a obsahují čas na cestě + nákup materiálu + započatou hodinu práce u zákazníka.

Opotřebení nářadí a příplatky

Vrtání do s odsáváním vč. materiálu + 100,- / Vrtání do obkladu + 150 ,- / Řez pilou + 200 ,- / Čištění jednoho odpadu + 200 ,- / Ceny uvedené za jeden kus.

Sestavení nábytku

Cenovou nabídku Vám vytvořím na základě zaslání fotografií nebo odkazu na zakoupený nábytek, kde budou uvedeny rozměry nábytku a jeho cena.

Pohotovostní výjezd + 500 kč

Pohotovostní výjezd mimo běžnou pracovní dobu nebo urgentní výjezd na žádost zákazníka. Dále práce o víkendu nebo o státním svátku a večerní hodiny. 


ℹ️ Nejnižší finanční částka, která bude účtovaná za moje služby je stanovena na 2000 a obsahuje: Paušální dopravu do 40 kilometrů + čas na cestě k Vám a zpět + nákup drobného materiálu + započatou hodinu práce u zákazníka.

Podívejte se také na

Hodnocení od zákazníků

Více jak 189 veřejných hodnocení

Nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci 🤝


💡Výborná domluva, pán přijel cca hodinu a půl poté, co jsem mu zavolala. Dopředu dal kalulaci ceny, kterou dodržel. Práce hotová během "chviličky". Přezul se, nebylo po práci potřeba vůbec nic uklízet... Zodpověděl všechny mé dotazy + dal další doporučení, poradil mi navíc i s další opravou, kterou jsem dopředu ani neavizovala. Další výhodou je, že lze platit i QR kódem, během hodiny mi zároveň na mail dorazila i faktura. Velmi profesionální služby, naprostá spokojenost, ráda využiju příště znovu.

Jolana Dražská

Plzeň - sever

Na pana Sommera jsem dostala kontakt přes spolupracovnici dcery . A zažila jsem zázrak. Okamžitě zvedl telefon, dokonce nabídl, že se mu práce hodí ihned. Kapal nám přívodní kohout k pračce, neustále jsme museli zavírat hlavní přívod vody.Opravu provedl během "chvilky" Byl milý, velice ochotný, ještě se zeptal, co dalšího potřebujeme doma udělat. Připevnil ještě držák na ručníky. Hledala jsem instalatéra na internetu a setkala jsem se jenom s arogancí, neochotou a nespolehlivostí. Pana Sommera plně doporučuji, je ztráta času kontaktovat někoho jiného. Bened.

Dáša Benediktová

Plzeň

Pan Sommer je odborník, jakých je dnes málo. Reaguje ochotně, dokáže poradit s řešením technického problému, se kterým si zákazník neví rady. Obstará potřebný materiál, je zručný a rychlý. S jeho prací jsem velmi spokojena.
JaroslavaFořtová

Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Jaroslava Fořtová

Plzeň

Moc ráda doporučím pana Sommera. Jsem ráda , že jsem ho oslovila. V budoucnu se na něj určitě ráda znovu obrátím. Jeho služby hodinového manžela mohu jedině doporučit hlavně poradí 🙏🏻👌děkuji.

Veronika Hejdová

Plzeň

Pan Sommer přijel ještě teď den, kdy jsem zavolala, a to ještě k tomu v neděli. Do hodiny měl hotovo (montovani tv na zeď). Doporučuju, už nikdy nevolám nikoho jiného.

Alžběta Valentová

Plzeň

Skvěle provedená práce, okamžitý příjezd a adekvátní cena. Dopojení odpadu kuchyňského dřezu, kde bylo třeba opravdu improvizovat a přemýšlet, skvělá práce a komunikace, doporučuji.

Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Vláďa Hodek

Plzeň

Pan Sommer byl neuvěřitelně ochotný do několika hodin vyřešit náš problém s odpadem v kuchyni a pračkou, která bohužel díky zacpanému odpadu nefungovala. Voda byla všude po podlaze a plnilo se dokonce i umyvadlo. Jeho služby mohu jen doporučit.

Cena, Termíny, Kvalita, Komunikace

Jana Bělová

Starý Plzenec

Potřebovala jsem vyměnit dřezovou baterii, zavolala jsem tedy panu Sommerovi (na základě kladných recenzí). Na základě jeho doporučení jsem jela baterii koupit, pak jsem mu zavolala a do hodiny bylo hotovo. Ochotný, příjemný, rychlý... a hlavně super odvedená práce. Když už tady byl, tak jsem ho ještě "zneužila" k připevnění držáku na vysavač na zeď. Takhle by to mělo s řemeslníky fungovat. Určitě jeho služby v budoucnu využiji. Moc mu děkuji.

Helena Bulková

Plzeň

Perfektní provedení prací, rychlost, dochvilnost a na dnešní dobu již neobvyklá ochota a vstřícnost. Nejlepší a nejochotnejší řemeslník v Plzni. Bylo mi ctí stát se jeho zákazníci.

Eva Rozsypalová

Plzeň

Pán mohl ještě v den, kdy nám vznikl doma problém z oboru instalatérství. Je ochotný, šikovný a ani se mi nesmál ,že jsem to nezvládl sám. Doporučuji pro ty z nás co nejsou toliko zruční. Venca

Václav Rajc

Plzeň

Dobrý den,

dnes moje první zkušenost s hodinovým manželem, jsem nadšená! Dochvilný, práce mu šla od ruky, ještě jsem obdržela pár šikovných rad a podnětů, týkajících se mého bytečku. Moc děkuji, určitě jsme se neviděli naposled!

Hana Ševčíková

Plzeň

Mohu jen potvrdit všechny skvělé recenze, které jsem se o panu Sommerovi dočetla před objednávkou. Je vstřícný, dochvilný, rychlý, ochotný a precizní. Skříně mi smontoval bez otálení, usadil je na místo, poradil něco ze zkušenosti. Škoda, že jsem o něm nevěděla dříve. Vřele všem jeho služby doporučuji.

Libuše Belatková

Plzeň

Děkuji velmi za pomoc od pana Sommera, který na dané místo dojel v přesně určený čas (to se mi dlouho nestalo),svoji práci provedl precizně, odborně, čistá práce. Nic nebyl problém. Ochotně dojel i pro potřebné součástky. To se dnes nevidí. Byla jsem mile překvapená, že takoví páni opraváři ještě jsou. Velká spokojenost.
Vřele všem doporučuji služby pana Sommera.

Petra Grejcarová

Plzeň

Na pana Sommera u nás čekala nelehká práce. Po předchozím majiteli bytu jsme podědili neodborně zapojená světla, která nám pan Sommer profesionálně vyměnil i zapojil. Jsem moc ráda, že jsem si sjednala právě jeho, je to člověk na svém místě, který své práci rozumí. Navíc je s ním skvělá domluva a chodí ve sjednaném čase. Ráda se na něj v budoucnu opět obrátím.

Marie Mikulová

Plzeň

Pana Sommera mohu jedině doporučit. Jeho práce je precizní a naprosto profesionální. Se vším si ví rady, ochotně poradí a vždy jezdí načas. Jsem ráda, že jsem ho na internetu objevila a v budoucnu se na něho určitě opět obrátím, protože je na něj 100% spoleh.

Jana Bell

Vejprnice

Precizně odvedená práce, pan Sommer nám se vším potřebným pomohl a vyřešil k naší spokojenosti. Proklientský přístup a vysoké pracovní nasazení, pokud bude jakýkoliv problém do budoucna - určitě se ozvu a všem doporučuji! Ušetřil mi v tomto směru hodně času a starostí.

Lukáš Elefant

Plzeň

Jsem velice spokojená s jednáním p.Sommera. Po telefonickém zavolání na požadovanou zakázku mně ihned vyšel vstříc. Nejen, že mi písemně potvrdil objednávku, ale navíc ještě den předem mě upozornil na termín montáže. Požadovanou práci provedl perfektně s profesionální znalostí. 
Jsem s jeho jednáním a prací velice spokojena a doporučuji všem, aby využili jeho služeb. V případě, že budu opět potřebovat jeho služeb, určitě se na něj opět obrátím. Vděčná zákaznice"

Stanislava Špimrová

Hledala jsem instalatéra na opravu a výměnu vodovodní baterie. Nikdo mi nemohl pomoci, protože je to prý malá práce a nevýhodná. Náhodou jsem při hledání našla pana Sommera. Zkusila jsem mu zavolat a přesto, že byla sobota ihned ochotně přijel, opravil, vyměnil a ještě byl nesmírně příjemný. Děkuji osudu, že jsem na něj - doslova -narazila.

Jana Teiglová

Starý Plzenec

Hned druhý den pan Sommer přijel,sestavil 2 vysokánské předsíňové skříně,(kdo by to do něj řekl👍😄), poradil si v pohodě s minimálním prostorem i technickými záludnostmi posuvných dveří.Maximální spokojenost,skvěle odvedená práce!!!Doporučujeme všem!!!

Dagmar Berková

Dobřany u Plzně

Volala jsem pánovi s problémem, který byl banální. Pán mi narovinu řekl, že jde o jednoduchou věc, kterou zvládneme "opravit" doma sami a výjezd by byl vyhození peněz do vzduchu. Po telefonu nám poradil co máme dělat a problém byl tak vyřešen. Moc díky za lidský přístup a ušetření peněz, to se v dnešní době už moc často nevidí 😊😊😊.

Veronika Klasnová

Plzeň

Firmu jsem kontaktovala na základě doporučení přátel. Pan Sommer byl dochvilný, spolehlivý a profesionální. Pomohl mi upevnit zrcadlo, s vrtacími pracemi, s montáží a zapojil elektrospotřebič.Doporučuji.

Ludmila Mašková

Plzeň

Blesková domluva, rychlá montáž poliček do panelu bez jediného smítka na podlaze. Moc děkujeme za provedenou práci!

Kateřina Fleisigová

Plzeň

Skvěle odvedená práce, velice příjemné vystupování, časová přesnost a skvělá komunikace, mohu vřele doporučit

Míša Kludová

Plzeň

"S panem Sommrem jsem opakovaně moc spokojena.Na všem se domluvíme, pracuje rychle, čisté a bezpečné.Je velmi slušný a inteligentní. Doporučuji s úplným přehledem."

Olga Kazmirová

Plzeň 

Rychlá domluva, profesionálně odvedená práce. Mohu jen doporučit :)

Martin Kouba

Plzeň

Maximální spokojenost - rychle odvedená a precizní práce, milá komunikace. Ráda doporučuji pana Sommera všem.

Denisa Trefná

Plzeň

Pan Sommer je velice ochotný a zručný . Jsem ráda, že jsem se obrátila právě na něj. Doporučuji budoucím zákazníkům.

Julie Boháčová

Plzeň

Perfektní domluva. Rychlé a kvalitně provedená práce. Vřele doporučuji"

Jaroslav Šperl

Plzeň

"Jsem velice spokojená. Výměnu baterie provedl profesionálně. V budoucnu určitě využiji jeho služeb. Ještě jednou moc děkuji. Hana Mašková"

Hana Mašková

Tlučná u Plzně

Po sdělení problému opravdu rychlá reakce od nakoupení materiálu po příjezd a zhotovení zakázky. A za rozumnou cenu oproti konkurenci. Vyskytla se později závada vlivem materiálu, opět rychlý příjezd po sdělení závady, vše opraveno k naprosté spokojenosti. Pana Sommera mohu jen doporučit!!

Petr Šmolík

Výborná zkušenost, skvělá rychlá domluva, skvělá práce a navíc schopnost flexibilně vyřešit nestandardní problém při výměně vodovodní baterie ! Uměl si poradit a disponoval nářadím i vybavením, které bylo nečekaně potřeba. Mohu pana Mirka jen doporučit a děkuju mu ještě jednou. :)

Kamila Boučková

S panem Sommerem jsem byla velice spokojená. Byl velice šikovný, vše poctivě přidělal a byl velice ochotný mi vyjít vstříc s termínem. Jeho práce také byla provedena rychle, ale ne na úkor kvality. Mohu jen doporučit. Pokud budu příště opět něco potřebovat, ráda se na něj znovu obrátím.

Petra Sochůrková

Skvělá a rychlá domluva, pan Sommer, má schopnost pružně reagovat na nové podmínky. Velmi příjemné vystupováni. Energický, rychlý, je vidět, že ví co a jak dělat, rychle se zorientoval a pracoval energicky ale pečlivě, ochotně vše vysvětlil. Platba lze i na fakturu. Oceňuji, že nebere vše ale klidně doporučí jiné odborníky.

Radka Musilová

Práce pana Sommera byla naprosto úžasná , rychlá , kvalitně zmáknutá během chvíle , sympaťák , co se při práci usmívá , ochotný , v dnešní době se málokdy vidí domluva rychlá , čekací doba od obj .k hotovému neskutečně krátká , vřele bych doporučila všem , kdo potřebují pomoct, já se budu obracet na nej opakovaně , neb si s tolika věcmi sama neporadím . Za mne 1s hvězdičku , moc děkuji

Eva Štýchová

"Blesková domluva včetně předběžné kalkulace, super odvedená práce, rychlost, pečlivost, ochota. Velice děkuji a všem váhajícím pana Sommera doporučuji. Ráda se na vás zase obrátím."

Kateřina Klášterová

Na dnešní dobu neuvěřitelně rychlá domluva a bezvadně a rychle provedená práce. Vřele doporučuji všem potřebným. Děkujeme. Miroslav Michal.

Miroslav Michal 

Rychlá a pružná domluva i prostřednictvím emailové komunikace, žádné dlouhé čekání na odpověď. Ve stejné kvalitě i realizace poptávky. Po dlouhé době spolehlivý a šikovný řemeslník. Vřele doporučuji!

Eva Votíková

Sluzby pana Sommera rozhodne doporucuji! Skvela komunikace a domluva a nalezeny termin do par dni. Samotne prace byly provedeny velmi peclive a profesionalne a take uvodni veta "hodinovy manzel s usmevem" neni jen marketingova hlaska, ale realita! Diky a pokud budu v budoucnu opet neco potrebovat, urcite se na vas znovu obratim.

Barbora  Česáková

Děkuji za odvedenou práci..rychlé jednání a čistá práce..lustry do koupelny, ložnice a předsíně, 2 x konzole na záclony, zrcadlo do koupelny, montáž kancelářského stolu..jsem naprosto spokojená..velmi šikovný "manžel"..mohu jen doporučit..

Marcela Kuncová

Pan Sommer je velice šikovný, zručný, rychlý a sympatický. Operativně vyřešil i problém s nestejnou velikostí odtoku v umyvadle, způsobený mnou nevhodně zakoupenou baterií. Rozhodně ho mohu doporučit 👍.

Klára Brómová

Skvělý přístup k práci, vše na čas, dodatečné služby nejsou problém. Cena lehce nad očekáváním, ale profesionální přistup vše vynahradí. Díky a doporučuji .

Lukáš Krňoul


Děkuji za pana Sommera, pracuje velmi kvalitně, rychle, zručně, čistě,a je velmi šikovný, ochotný ,je s ním skvělá domluva, umí vymyslet nejlepší řešení.Jeho služby mohu jedině doporučit.Jsem velmi spokojená.

Michaela Drozdová


Rychlá domluva a špičkově odvedená práce profesionál za rozumné peníze.

Jan Votava

Naprostá spokojenost s kvalitou a rychlostí práce. Děkujeme

Stanislav Nocar

Pan Sommer velmi šikovný , rychlý , příjemné vystupování. Velká spokojenost. Děkuji

Jitka krbcová

Pan Míra velmi sikovný ochotný.Velka spokojenost.Dekuji

Jarka koukolíková

Pan Mirek je velmi šikovný, se vším si poradí. Rychle a výborně komunikuje, nabízí brzké termíny, je dochvilný a zodpovědný. Mohu jen doporučit :)

Jana Kulovaná

Příjemná komunikace, velmi dobrý time management, spolehlivost, transparentnost nákladů a kvalitní práce. V rámci pravidelné spolupráce oceňuji, že Miroslav Sommer dokáže zpracovat unikátní požadavky (výroba kočičího stromu) stejně jako veškeré opravy v domácnosti. Zároveň oceňuji, že vybrané odborné práce odmítne a doporučí kolegy. Mohu jen doporučit.

Irena Bourová

Chtěla bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat za perfektně odvedenou práci Miroslava Sommera, kterou dělal v mém bytě. Nejprve to bylo sestavení obývací stěny, oprava sprchového koutu a poté obložení stěn v předsíni. Pan Sommer je velmi šikovný a vstřícný, mohu jen doporučit. Stanislava z Plzně

Stanislava Borůvková

Dnes jsem využila služeb pana Sommera a byla jsem opravdu moc spokojená,Jednalo se o montáž stolku, křesla,osazení zrcadla a dalších předmětů. Práce mu šla rychle od ruky a vše prováděl opravdu kvalitně. Po skončení prací odnesl krabice (sešlápnuté, bez polystyrenu do kontejneru. Protože ten byl již plný prázdných krabic, tak tyto vybral, sešlápl a obsah v kontejneru urovnal tak aby zbylo místo i pro druhé. Hodnotím zodpovědnou práci a smysl pro pořádek.

Jana Tuschlová

Musím jen chválit,bezvadná a rychlá domluva,perfektní práce,bezva jednání,není co vytknout,budu doporučovat.Děkuji

Jaromír Roubal

Velká pochvala, potřebovala jsem pomoci a ještě ten den je hotovo, děkuji

Klára Šimková

Moc děkuji panu Sommerovi za chychlou, bezvadnou práci. Pomohl mi bleskově vyřešit potíž v koupelně. Vše proběhlo perfektně - rychlá domluva, bezvadná práce, přiměřená cena. Mohu všem jen doporučit.

Josef Bezpalec

Super domluva. Práci odvede výborně, pracuje rychle, nezanechal za sebou nepořádek. Poradí a vše nakoupí i přiveze. Velká spokojenost.

Majka Pechanová

Vřele doporučuji.

Michaela Strnadová

Dekuju za rychlou a kvalitnou montaz schrnovacich dveri. Sem maximalne spokojena. Urcite se vam zase ozvu kdyz budu priste potrebovat neco spravit. Dekuju

Viera Mozrová

Děkuji za perfektně odvedenou práci,

Jaroslav Soukup

S odvedenou prací p. Sommera jsem spokojena, namontoval co jsem potřebovala, zapojil osvětlení v celém bytě. Má zkrátka šikovné ruce.

Monika Belšánová

Pan Sommer nám smontoval koupené skříňky v termínu, který jsme si dohodli. Práci odvedl rychle a kvalitně. Jeho služby mohu každému doporučit.

Ladislav Osecký

Dobrý den. 15.8. Byl pan Sommer smontovat multifunkční postel pro dceru. Úžasný zážitek, práce mu šla od ruky. Bohužel se ukázalo,že od výrobce chyběl jeden pytlík s kováním,ale pana Sommera to nezaskočilo a hravě si poradil.Je vidět,že ho práce baví a má bohaté zkušennosti. Moc si vážím jeho práce a určitě všem jeho služby doporučuji :-)

Jaroslava Pechanová

Pan Sommer mi byl sestavit komody do obýváku. Jsem moc ráda, že jsem oslovila právě jeho. Opravdu zkušený, šikovný a slušný pohodář. Když bych potřebovala pomoc rozhodně bych oslovila znovu tohoto mladého muže. Určitě můžu všem doporučit jeho služby. Moc krát děkuji, pane Sommer.

Elena H.

Pan Sommer nám sestavil 2 skříně, postel, 2 noční stolky a 2 komody. Pan je velmi šikovný, milý, slušný a má vlastní pantofle :) Určitě doporučuji. Děkuji.

Mirka Čarachová

Rychlý, ochotný, vše bez problémů. Mohu doporučit.

Jana Bartošová

Pan Sommer mě smontoval velké šatní skříně v balících z Jysku. Vše proběhlo zcela bez problému a navíc pracuje rychle, což zvláště oceňuji. Mohu jen doporučit.

Jaroslav Heřman

Mohu jen doporučit, montáž bodovek, servis plastových oken, vše proběhlo v pořádku a rychle. Až bude příležitost, určitě se obrátím na pana Sommera znovu.

Michaela Pazourková

Absolutní spokojenost. Jednání,rychlost a preciznost práce je perfektní. Rozhodne na 100% doporučuji!

Petra Stuchláková

Mohu jen doporučit,velmi sympatický, šikovný a hlavně spolehlivý pán, naprostá spokojenost.

Hana Škardová

100% spokojenost Vachová

Dana Váchová

Pan Sommer si zaslouží pochvalu a uznání za vstřícnost, ochotu, spolehlivost a dobře vykonanou práci. Určitě doporučuji a ráda se na něj opět v případě potřeby obrátím.

Marta Simanová

Spolehlivý, příjemný, rychlý, pečlivý a hlavně super odvedená čistá práce. Příště volím opět. Děkuji.

Zuzana Zikmundová

Spolehlivý, příjemný a rychlý. Poctivě odvedená práce, měla jsem toho hodně na smontování, pan Sommer byl velice milý a trpělivý k mým požadavkům. Kdykoli objednám znovu, když budu cokoli řemeslného potřebovat. Doporučuji. A moc ještě jednou děkuji. Němcová

Milada Němcová

Okamžitá domluva termínu .Velice spokojená s provedením práce , přístupem a velice profesionální. Vím jistě, že služby využiju i příště. Doporučuji moc !!!

Zuzana Fialová

Vše perfektní, pan Sommer nainstaloval osvětlení, poradil a domluvili jsme se na další spolupráci.

Cecílie Kybicová

Pečlivě a rychle odvedená práce,super

Jana Tillerová

Dobrý den,pana Sommera mohu všem jen doporučit.Je spolehlivÿ,profesionální přístup. 25.11. nám montoval obývací stěnu. Vše perfektní,jsme moc spokojeni. Kdyź budeme potřebovat určitě jeho služeb znovu využijeme. Ještě jednou díky Kleisnerovi

Jarka Kleisnarová

Spolehlivost, profesionální přístup, férová cena. Mohu všem doporučit. Ještě jednou děkujeme.

Ivona Cinková

rychlá pomoc, vyřešení nečekaných problémů bez problémů, doporučuji

Lenka Dolanová

Výborná domluva, super odvedená práce. V případě potřeby určitě znovu využiji.

Lenka Trepesová

Naprostá spokojenost.

Bohumila Katinová

Rychle, kvalitně ,doporučuji

Pavel Joj

Maximálni spokojenost. Pan Sommer predstavuje Kvalitu,Slušnost....Profesionalitu. Doporučuji.

Libuše Ciperová

Naprosto perfektně a profesionálně odvedená práce.

Zdeňka Srbová

Doporučuji, perfektně odvedená práce, výborná domluva.

Olina Bělohubá

Rychlý,profesionální

Hana Hvízdalová

pan Míra velmi šikovný, ochotný. Velká spokojenost.Dekuji

Jarka Koukolíková

Pan Sommer velmi šikovný , rychlý , příjemné vystupování. Velká spokojenost. Děkuji

Jitka Krbcová

Slušný rychlý pečlivý = za nás spokojenost Děkujeme .

Pavel Jonáš