„Poctivě a rychle“

Nejoblíbenější služby

za férové ceny a za dobře odvedenou práci

Jak si mě objednat

1. Zavolejte mě kdykoliv

Jako první krok mě prosím zavolejte a sdělte mě vaše potřeby. Společně se seznámíme a řekneme si důležité informace. Zároveň se domluvíme na termínu a času mojí návštěvy. Volat můžete každý den od 8:00 do 18:00. 

2. Zašlete fotografie z místa

Po ukončení hovoru mě následně zašlete fotografie. Jedna fotografie je více než tisíce slov, proto mě po společném hovoru pošlete fotografie z místa montáže, abych přesně věděl co budu montovat, vrtat, opravovat.

3. Vytvořím cenovou nabídku

Jako třetí krok Vám vypočtu odhadovanou cenu Vašeho projektu na základě zaslaných fotografií. Cena bude orientační, protože se bude jednat pouze o odhad. Finální cenu si řekneme po montáži.

4. Odsouhlasení nabídky

Jako čtvrtý krok mne cenovou nabídku buď potvrdíte, nebo odmítnete. Potvrzení cenové nabídky si písemně potvrdíme  včetně dohodnutého termínu a času pomocí SMS zprávy.

5. Potvrďte termín pomocí SMS

Jako poslední 5 krok je písemné zaslání Vaší adresy, jména na zvonku a podlaží v domě. Tímto písemným potvrzením budu brát naší společnou dohodu za uzavřenou a platnou.

Objednejte si moje služby

📞 720 757 047

Volejte od 8:00 - 18:00

Hodnocení od zákazníků 🤗

Jsem velice spokojená s jednáním p.Sommera. Po telefonickém zavolání na požadovanou zakázku mně ihned vyšel vstříc. Nejen, že mi písemně potvrdil objednávku, ale navíc ještě den předem mě upozornil na termín montáže. Požadovanou práci provedl perfektně s profesionální znalostí. Jsem s jeho jednáním a prací velice spokojena a doporučuji všem, aby využili jeho služeb. V případě, že budu opět potřebovat jeho služeb, určitě se na něj opět obrátím. Vděčná zákaznice"

Stanislava Špimrová

Plzeň

Hledala jsem instalatéra na opravu a výměnu vodovodní baterie. Nikdo mi nemohl pomoci, protože je to prý malá práce a nevýhodná. Náhodou jsem při hledání našla pana Sommera. Zkusila jsem mu zavolat a přesto, že byla sobota ihned ochotně přijel, opravil, vyměnil a ještě byl nesmírně příjemný. Děkuji osudu, že jsem na něj - doslova -narazila.

Jana Teiglová

Starý Plzenec

Hned druhý den pan Sommer přijel,sestavil 2 vysokánské předsíňové skříně,(kdo by to do něj řekl👍😄), poradil si v pohodě s minimálním prostorem i technickými záludnostmi posuvných dveří.Maximální spokojenost,skvěle odvedená práce!!!Doporučujeme všem!!!

Dagmar Berková

Dobřany

Kam přijedu a kam nepřijedu ?

Do jakých lokalit jezdíte ✅ ?

Přijedu kamkoliv do vzdálenosti 30 km od Plzně, kde je možnost parkování přímo před domem

Mohu přijet k panelovým domům, k rodinným domům, kamkoliv kde je veřejné parkoviště přímo před domem a dá se během dne běžně zaparkovat. 

✅ Jezdím do lokalit, kde se dobře parkuje: 

Lochotín, Bolevec, Vinice, Bory, Doubravka, Slovany, Skvrňany, Černice, Koterov, Lobzy, Lhota, Petrohrad, Valcha, Radobičice, Červený Hrádek, Nová Hospoda, Újezd, Křimice, Hradiště, Radčice, Bukovec, Bílá Hora. 

Do jakých lokalit nejezdíte ❌ ?

❌ Nepracuji v těchto lokalitách: 

❌ Náměstí a veškeré jeho okolí:

Bezručova, Františkánská, Zbrojnická, Dřevěná, Pražská, Prešovská, Sedláčkova, Roosveltova, Veleslavínová, Sady 5. Května, Šafaříkovy sady, Solní, Palackého, Kolárova, Divadelní, 

❌ Americká třída, Klatovská třída, Chodské náměstí a okolí, Náměstí míru a okolí, Severní předměstí.

❌ Jížní předměstí:

Bendova ulice, Hálkova, Nerudova, Plachého, Koperníkova, Kardinála Berana, Husova, Dobrovského, Vrchlického, Čechova, Edvarda Beneše, 17.Listopadu, Hřímalého, Thámova, Zámečnická, Bolzanova, 

❌ Dále veškeré historické budovy bez rekonstrukce, místa, kde se nedá zaparkovat přímo před domem, budovy s vysokým stropem.

Kam přijedu a kam nepřijedu ?

Do jakých lokalit jezdíte ✅ ?

Přijedu kamkoliv do vzdálenosti 30 - 50 km od Plzně, kde je možnost parkování přímo před domem

Přijedu k panelovým domům, rodinným domům, kamkoliv kde je veřejné parkoviště přímo před domem a dá se během dne běžně zaparkovat. 

✅ Nejčastěji jezdím do lokalit: 

Lochotín, Bolevec, Vinice, Bory, Doubravka, Slovany, Skvrňany, Černice, Koterov, Lobzy, Lhota, Valcha, Radobičice, Červený Hrádek, Nová Hospoda, Újezd, Křimice, Hradiště, Radčice, Bukovec, Bílá Hora. A další běžné lokality s možností parkování.

Do jakých lokalit nejezdíte ❌ ?

Nepracuji v lokalitách, kde se velice těžko shání parkovací místo před domem a dále neprovádím vrtací práce v historických a starých cihlových budovách bez rekonstrukce. Typické například pro tyto lokality:

❌ Náměstí a veškeré jeho okolí - například:

Bezručova, Františkánská, Zbrojnická, Dřevěná, Pražská, Prešovská, Sedláčkova, Roosveltova, Veleslavínová, Sady 5. Května, Šafaříkovy sady, Solní, Palackého atd.

❌ Americká třída, Klatovská třída, Chodské náměstí a okolí.

❌ Jížní předměstí - například:

Bendova ulice, Hálkova, Nerudova, Plachého, Koperníkova, Kardinála Berana, Husova, Dobrovského, Vrchlického, Čechova, Edvarda Beneše, 17.Listopadu, Hřímalého, Thámova, Zámečnická, Bolzanova, a další.

Zahraniční dovolená od 19.7 - 31.7 

V tomto termínu nebudu moci zvedat telefon ani odepisovat na zprávy. Děkuji za pochopení