Elektro, vrtání, instalatérsví, montáže nábytku

Miroslav Sommer

Práce pro Plzeň město a okolí

Kontaktní údaje

Úřední adresa:

Na průtahu 365/20, 32600, Plzeň, 

Trvalé bydliště:

Nebílovský Borek u Plzně

IČ: 05122953

Bankovní spojení pro platby na fakturu - 2401814039/2010

Vzdělání s maturitou - Elektrikář SPŠE Plzeň

Na co se mě nejvíce ptáte?

Jak dlouho se věnujete řemeslné práci ?

Šikovný jsem byl už od malička. Můj otec byl také řemeslník a oba moji dědové byli zkušení kutilové. Dá se tedy říci, že řemeslo máme v rodině. Střední školu jsem vystudoval střední odborné elektrotechnické učiliště v Plzni s maturitou.

Po škole jsem sbíral řemeslnické zkušenosti desítky let hlavně jako zaměstnanec u odborných firem. 

OSVČ na plný úvazek dělám 3. rokem. Předchozí roky jsem pracoval také jako řemeslník, ale jako zaměstnanec. Mimo jiné jsem také mnoho let pracoval i s lidmi na prodejně s elektronikou a proto mám dobré komunikační schopnosti.

Proč jste tak oblíbený u zákazníků ?

Zákaznici mě mají rádi, protože jsem slušný a milý řemeslník. Navíc pracuji za férovou cenu a u práce mám dobrou náladu, to hodně lidí vnímá pozitivně a rádi si mě objednávají opakovaně na různé domácí opravy a montáže.

Co slíbím, to dodržím a vždy se snažím přijet v domluvený termín. Především zvedám telefony a u zákazníka se přezuji.  Odvedená práce je rychle a čistě, což zákazníci také mají rádi.

Zákazníci prostě chtějí  šikovného a usměvavého řemeslníka, který umí komunikovat a práce se nebojí. Tyto kritéria splňuji na jedničku.  Podívejte se sami na moje hodnocení od zákazníků.

Kolik Vám je let a co děláte ve volném čase ?

Mnoho lidí mě říká, že vypadám mladě. Ve skutečnosti je mě 36 let

Ve volném čase rád sportuji a v poslední době jsem našel zalíbení v pěší chůzi. Rád se procházím ve volném času po lese a nasávám energii přírody.

Jako hlavní koníček jsou moje děti, které obě sportuji a pravidelně se o víkendech jezdíme dívat na jejich sportovní utkání. Tato utkání mě velmi nabijí energií a fandění mám rád.

Jste ženatý a máte děti ?

Ano, jsem šťastně ženatý. 

S manželkou máme dvě děti kluka a holku. Kluk se jmenuje Tomáš a je mu 13 let, dívka se jmenuje Nikola a její 10 let. 

Obě dvě děti sportuji a jsou také šikovní. Můj syn Tomáš jde nejspíše v mých stopách a půjde také nejspíše na střední elektrotechnickou školu. 

Mám takovou vizi, že až Tomáš vystuduje, tak bychom mohli pracovat spolu jako jedna firma. Tak uvidíme zda syn bude mít o tuto práci zájem nebo zda se vydá jinou vlastní cestou.

Nikolka závodně tancuje a je v tom moc dobrá. Tomášek závodně hraje basketbal za Plzešký klub. Oba jsou nadaní sportovci :).

Jste něčím vyučen a máte elektro certifikaci ?

Ano vystudoval jsem střední elektrotechnickou školu v Plzni v oboru elektro. Mám elektro certifikaci  a vyhlášku 50 na samostatnou elektro podnikající činnost. 

Mnoho zákazníků neví, že bez daného vzdělání se na elektro zařízení nesmí šahat. Proto pozor na případné kutili, který Vám chtějí zapojit světlo nebo zásuvku a nemají na to vzdělání.

Mimo studium jsem nasbíral mnoho praxe v zaměstnání u technicky zaměřených firem. Pracoval jsem ve více firmách a sbíral zkušenosti Proto jsem jako hodinový manžel úspěšný, protože umím mnoho věcí najednou. Navíc mám šikovnost již od malička v rukách, takže si dokážu poradit s mnoho situacemi.

Samozřejmě se nepouštím do věcí, kterým nerozumím nebo na ně nemám oprávnění. Pokud potřebujete zedníka, kominíka, klempíře, rozvody vody, plynaře a jiné specializované činnosti, tak se musíte obrátit na dané certifikované firmy.

Co všechno ještě umíte ?

Co dělám tedy nejčastěji?

  • Vrtací práce do panelu, cihly, sádrokartonu:

Garnýže, tv na stěnu, police, obrazy, dekorace, kuchyňské horní skříňky.

  • Vrtání do obkladů:

Galerky, zrcadla, věšáky, háčky, držáky na papír, madla a podobně.

  • Elektro:

Montáž svetel, zásuvky a vypínače, zapojení spotřebičů, varné desky, digestoře.

  • Instalatérství:

Výměna odpadu, vodovodní baterie, rohový ventil, zapojení pračky nebo myčky, oprava WC, silikonování okolo vany, umyvadla atd.

  • Montáž nábytku:

Šatní skříň, komoda, stůl, PC stůl, TV stůl, konferenční stůl, postel, regál a další skládaný nábytek.

  • Kuchynské výřezy:

Výřezy do pracovní desky na dřez nebo varnou desku.

  • Dveře a okna:

Montáž rolet na okna, montáž kování na dveře, podříznutí dveří, montáž shrnovacích dveří.

Je něco co neumíte nebo neděláte ?

Milí zákazníci, 

narovinu říkám že se nevěnují takovým obyčejným věcem jako je sekání trávy, skládání dříví, pomocné práce na zahradě , stěhování a další.

Jsem profesionální řemeslník, který se zabývá odbornou činnosti jako jsou - vrtací práce, připojení světel, výměna vodovodních baterií, opravy wc a podobně. Veškeré nabízené služby naleznete zde.

Samozřejmě se nepouštím do odborných věcí, kterým nerozumím nebo na danou práci nemám oprávnění. 

Například pokud potřebujete zedníka, malíře, kominíka, klempíře, plynaře a jiné specializované činnosti, tak se musíte obrátit na dané certifikované firmy. K těmto profesím nemám oprávnění a nemohu je vykonávat.

Dále neprovádím opravy výrobků, prasklých nebo ulomených věcí a podobně. Věnuji se jen montáži nových věcí nebo výměna kus za kus.

Nejoblíbenější služby

ELEKTRO

Montáže osvětlení na strop nebo stěnu, montáže zásuvek a vypínačů, zapojení digestoře, instalace TV na stěnu.

INSTALATÉRSTVÍ

Montáže vodovodních baterií, výměna sifonů, montáže umyvadel, silikonování vany, montáž sanitárního vybavení.

VRTANÍ A MONTÁŽE

Montáže garnýže, montáže polic, obrazy, dekorace, vrtání do obkladů a dlažeb, sanitární vybavení, stropní kolejnice.

MONTÁŽ NÁBYTKU

Sestavení šatní skříně, komody, noční stolky, postele, regály, stoly, židle, křesla, a jakýkoliv jiný nábytek.

VÝŘEZY DO PRACOVNÍ DESKY

Sestavení skříněk, montáž horních skříněk na stěnu, výřezy do pracovní desky na dřez nebo varnou desku, zapojení odpadů.

ROLETY, KOVÁNÍ, DVEŘE

Montáž rolet na okno, montáž dveřního kování, výměna zámku, podříznutí a osazení dveří a podobně.

„Zavolat“

📞 720 757 047

Volat od 8:00- 18:00

Zákaznické reference

Jsem velice spokojená s jednáním p.Sommera. Po telefonickém zavolání na požadovanou zakázku mně ihned vyšel vstříc. Nejen, že mi písemně potvrdil objednávku, ale navíc ještě den předem mě upozornil na termín montáže. Požadovanou práci provedl perfektně s profesionální znalostí. Jsem s jeho jednáním a prací velice spokojena a doporučuji všem, aby využili jeho služeb. V případě, že budu opět potřebovat jeho služeb, určitě se na něj opět obrátím. Vděčná zákaznice"

Stanislava Špimrová

Hledala jsem instalatéra na opravu a výměnu vodovodní baterie. Nikdo mi nemohl pomoci, protože je to prý malá práce a nevýhodná. Náhodou jsem při hledání našla pana Sommera. Zkusila jsem mu zavolat a přesto, že byla sobota ihned ochotně přijel, opravil, vyměnil a ještě byl nesmírně příjemný. Děkuji osudu, že jsem na něj - doslova -narazila.

Jana Teiglová

Po sdělení problému opravdu rychlá reakce od nakoupení materiálu po příjezd a zhotovení zakázky. A za rozumnou cenu oproti konkurenci. Vyskytla se později závada vlivem materiálu, opět rychlý příjezd po sdělení závady, vše opraveno k naprosté spokojenosti. Pana Sommera mohu jen doporučit!!

Petr Šmolík