Nejčastější

Otázky a odpovědi

Ptejte se na to, co Vás zajímá

Udělejme společně Vaší domácnost krásnou, ať se Vám hezky bydlí

Proč si vybrat zrovna mě?


Spolehlivost a slušné chování

Vždy dorazím včas, dodržím své sliby a reaguji na každý hovor. Jsem nejen zkušený řemeslník, ale také se pyšním svými referencemi a vysokým standardem slušnosti.

Kvalitně odvedená práce

Mou reklamou je excelentní řemeslná práce, kterou vykonávám s maximální precizností a s použitím prvotřídního nářadí.

Čistota práce

Pracuji s nejmodernějším nářadím, které garantuje čistou a precizní práci. Každou drobnost si pečlivě uklidím, abych zajistil absolutní čistotu.

Mnohaletá praxe

Mé bohaté zkušenosti jsem získal prostřednictvím spolupráce s renomovanými odbornými firmami. Mnoholetá praxe je zlatým klíčem k úspěchu, který mi umožňuje dosahovat vynikajících výsledků.

Férová cena

Máte možnost využít mé nabídky v Plzeňském kraji, kde vám zaručuji nejen vynikající kvalitu práce, ale také férové ceny.

Ověřené zákaznické reference

S více než 130 veřejnými hodnoceními na internetu si můžete být jistí, že jste si vybrali spolehlivého a důvěryhodného profesionála. Na mě se můžete plně spolehnout.

Na co se mě nejvíce ptáte?

Jak dlouho se věnujete řemeslné práci ?

Od malička jsem byl pořádný šikula! 

Moje rodina byla plná řemeslníků - táta, oba dědečkové - všichni zkušení kutilové. Řeklo by se, že řemeslo máme v krvi. Abych toho využil, šel jsem studovat střední odborné elektrotechnické učiliště v Plzni s maturitou.

Po škole jsem se vydal na cestu řemeslnických dobrodružství. Desítky let jsem sbíral zkušenosti jako zaměstnanec u různých odborných firem. A teď už třetím rokem brouzdám po vodách podnikání jako svobodný živnostník na plný úvazek. 

Ale nebyl to jen řemeslnický svět, ve kterém jsem se pohyboval. Málokdo ví, že jsem měl také své dobrodružství na prodejně s elektronikou, kde jsem pracoval s lidmi a vyvíjel tak své skvělé komunikační schopnosti.

Takže jestli hledáte řemeslníka, který má v rodině kouzlo řemesla, spoustu zkušeností a k tomu ještě umí komunikovat, jste na správném místě. Pokud mojí pomoc potřebujete a sami to nezvládnete, tak se pojďme pustit do řemeslnického dobrodružství společně!

Proč jste tak oblíbený u zákazníků ?

Osobně si myslím že jsem oblíbený z toho důvodu, že se k zákazníkům chovám slušně. Hodně zákazníků mě říká, že již volalo na jiné kontakty, kteří buď neměli čas nebo o práci neměli zájem a nebo se k zákazníkovi chovali do telefonu neslušně až hrubě.

Já osobně se snažím s každým zákazníkem domluvit na montáži slušně a ochotně. Snažím se po telefonu zjistit co nejvíce informací a v poslední řadě se snažím zákazníkovi vyjít vstříc a přijet k němu co nejdříve to je možné. 

Každý zákazník má jiné potřeby a ty se snažím nějakým způsobem s každým zákazníkem vyřešit. 

Další věcí je, že řemeslu se věnují již přes 15 let a výsledek mojí práce vždy stojí za to. A právě tyto letité zkušenosti ničím nelze nahradit.

Je něco co neumíte nebo neděláte ?

Milí zákazníci, veškeré činnosti, které nabízím jsou vyjmenovány včetně obrázků a ukázkou prací v sekci služby

Jste něčím vyučen a máte elektro certifikaci ?

Ano vystudoval jsem střední elektrotechnickou školu v Plzni v oboru elektro. Mám elektro certifikaci a vyhlášku 50 na samostatnou elektro podnikající činnost.

Mnoho zákazníků neví, že bez daného vzdělání se na elektro zařízení nesmí šahat. Proto pozor na případné kutili, který Vám chtějí zapojit světlo nebo zásuvku a nemají na to vzdělání.

Mimo studium jsem nasbíral mnoho praxe v zaměstnání u technicky zaměřených firem. Pracoval jsem ve více firmách a sbíral zkušenosti Proto jsem jako hodinový manžel úspěšný, protože umím mnoho věcí najednou. Navíc mám šikovnost již od malička v rukách, takže si dokážu poradit s mnoho situacemi.

Samozřejmě se nepouštím do věcí, kterým nerozumím nebo na ně nemám oprávnění. Pokud potřebujete zedníka, kominíka, klempíře, rozvody vody, plynaře a jiné specializované činnosti, tak se musíte obrátit na dané certifikované firmy.

Kolik Vám je let a co děláte ve volném čase ?

Mnoho lidí mě říká, že vypadám mladě. Ve skutečnosti je mě 37 let.

Ve volném čase rád sportuji a v poslední době jsem našel zalíbení v pěší chůzi. Rád se procházím ve volném času po lese a nasávám energii přírody.

Jako hlavní koníček jsou moje děti, které obě sportuji a pravidelně se o víkendech jezdíme dívat na jejich sportovní utkání. Tato utkání mě velmi nabijí energií a fandění mám rád.

Jste ženatý a máte děti ?

Ano, jsem šťastně ženatý.

S manželkou máme dvě děti kluka a holku. Kluk se jmenuje Tomáš a je mu 14 let, dívka se jmenuje Nikola a její 11 let.

Obě dvě děti sportuji a jsou také šikovní. Můj syn Tomáš jde nejspíše v mých stopách a půjde také nejspíše na střední elektrotechnickou školu.

Mám takovou vizi, že až Tomáš vystuduje, tak bychom mohli pracovat spolu jako jedna firma. Tak uvidíme zda syn bude mít o tuto práci zájem nebo zda se vydá jinou vlastní cestou.

Nikolka závodně tancuje a je v tom moc dobrá. Tomášek závodně hraje basketbal za Plzešký klub. Oba jsou nadaní sportovci :).

Kam přijedu a kam nepřijedu ?

Do jakých lokalit jezdíte ✅ ?

Přijedu kamkoliv do vzdálenosti 30 km od Plzně, kde je možnost parkování přímo před domem

Mohu přijet k panelovým domům, k rodinným domům, kamkoliv kde je veřejné parkoviště přímo před domem a dá se během dne běžně zaparkovat. 

✅ Jezdím do lokalit, kde se dobře parkuje: 

Lochotín, Bolevec, Vinice, Bory, Doubravka, Slovany, Skvrňany, Černice, Koterov, Lobzy, Lhota, Petrohrad, Valcha, Radobičice, Červený Hrádek, Nová Hospoda, Újezd, Křimice, Hradiště, Radčice, Bukovec, Bílá Hora. 

Do jakých lokalit nejezdíte ❌ ?

Vzhledem k tomu, že k montáži nosím mnoho těžkého nářadí, tak nemohu přijet do lokalit, kde nemám zajištěné parkoviště přímo před domem. 

❌ Nejezdím do lokalit, kde nemám zajištěné parkování: 

Vnitřní město, Náměstí a veškeré okolí, Jížní předměstí, Severní předměstí, Americká třída, Klatovská třída, Chodské náměstí a okolí, Náměstí míru a okolí.

Otázky a odpovědi k ceníku ?

Jste plátce DPH ?

Nejsem plátce DPH a pracuji v paušálním režimu. 

Moje ceny jsou již konečné a neobsahují žádné další daňové příplatky. Fakturace nemá vliv na celkovou cenu. 

Jaké jsou platební možnosti ?

✅ Platba probíhá výhradně v hotovosti na místě po ukončení prací. 

✅ Druhou možností je platba online přes bankovní aplikaci v mobilu, pokud jí máte.

❌ Fakturu se splatností nevystavuji. Pouze výjmečně u stálých zákazníků.

ℹ️ Fakturu s platbou v hotovosti Vám na Vaše přání pošlu na e-mail, Vystavení faktury nemá vliv na celkovou cenu.

Vystavujete doklad o platbě ?

❇️ Ano na vyžádání Vám vystavím doklad o platbě. Doklad zasílám elektronicky na Váš e-mail.

Můžete uvést cenové příklady řemesel ?  

Ano, rád Vám uvedu cenové příklady z praxe. Přijde mě to vůči zákazníkovi férové a transparentní. Zákazník tak bude předem vědět, kolik přibližně zaplatí.

Více o cenách se dozvíte v jednoltivých řemeslných službách zde:

Jak si Vás mohu objednat ?

ℹ️ Pro objednání termínu preferuji ☎️ telefonický kontakt, kde se společně domluvíme na vhodném čase.

Při objednávce je také velmi užitečné mě poslat informační fotografie z místa montáže například přes aplikaci Whatsaap nebo přes email. Velice mě tím pomůžete lépe porozumět vašim potřebám a připravit se na práci.

☎️ Telefonické objednávky PO - NE v čase 8:00 - 19:00. 

🛠️ Pracovní doba PO - PÁ v dopoledních hodinách.

Jak dlouho se na Vás čeká

ℹ️ Objednací lhůta je většinou v řádech dnů. Někdy dle ročního období je práce více a někdy měně. Někdy mohu druhý den a někdy za týden.

Samozřejmě je to různorodé podle objednávek a složitosti zakázek. Nelze předem říci, jak dlouho.

☎️ Nejlepší je zavolat a zeptat se. 

☎️ Telefonické objednávky PO - NE v čase 8:00 - 19:00.

🛠️ Standrtní pracovní doba PO - PÁ - dopoledne.

Jaká je obvyklá průměrná cena objednávky ?

Většina zákazníků si mě objednává na více drobných prací. Nejběžnější případ je, že zavolá zákazník a chce napríklad přivrtat garnýže, několik obrazů a vyměnit ucpaný odpad.

💡Kompletní cena za dílo je individuální dle požadavku zákazníka, ale obecně platí vzorec, že se počítá: strávený čas na cestě, projeté pohonné hmoty na zakázku a nákup materiálu, dále strávený čas u zákazníka prací a v neposlední řadě se připočítává použitý materiál. 

ℹ️ Průměrná hodnota zakázky u většiny zákazníků je 1990 korun včetně dopravy, práce a materiálu. 

Můžete uvést cenový příklad montáže nábytku?

Ano, rád Vám uvedu cenové příklady z praxe. Přijde mě to vůči zákazníkovi férové a transparentní. Zákazník tak bude předem vědět, kolik přibližně zaplatí.

Více o cenách montáže nábytku se dozvíte zde: