O značce SOMMRIS

18.09.2020

SOMMRIS

Dobrý den všem fandům mojí práce.

Krátce bych popsal značku SOMMRIS.

Již od počátku jsem celý e-shop plánoval s celou mou rodinou. Jelikož jsem chtěl, aby vše co děláme bylo jako rodinný klenot, tak jsem i název zvolil částečně pocházející z rodinného příjmení. Název je tedy odvozen od příjmení Sommer a dle přezdívek které jsem já i můj syn dostával od kamarádů je to tedy SOMMRIS.

V podstatě jsem chtěl název zapamatovatelný a univerzální, co by se pojilo k naší rodině.

Jelikož jsem se zamiloval do tvorby dekoračních poliček, tak v úvahu přicházelo mnoho návrhů: Police na míru a od Míry a podobně.

Jsem strašně moc rád, že se mohu věnovat výrobě a následným prodejem právě pro Vás, pro mé kamarády, zákazníky, rodinu a pro všechny, kterým se naše tvorba líbí..

Jsme v tom společně Vy i já, vždy chci pro Vás vytvořit co nehezčí zážitek z mého výrobku.

Jsme Rodinný e-shop s ručně dělanými výrobky. Jsem si vědom, že kvalitě z obchodu nikdy nemohu konkurovat s ručně opracovanými výrobky. Ale možná je to právě to co se Vám tak moc líbí. Každý kus je vyráběn s láskou a odhodláním pokusit se něco udělat jinak. Jsem moc rád, že mi pomáhá manželka a moje dvě úžasné děti. Mohu jim tak ukázat i něco jiného, než jen hraní her na tabletu a připravit je do života s nějakými praktickými zkušenostmi.

Pěkný den přeje Míra Sommer , Anežka Sommerová a dětičky Nikolka a Tomášek