Můj příběh

29.08.2020

Ruční výroba(HANDMADE)

Ahoj, všem. Jmenuji se Miroslav Sommer a pocházím z Plzně.

S výrobou poliček jsem začal v roce 2019 jen jako hobby, kdy jsem potřeboval doma udělat pár poliček domů. Již od mala jsem se motal okolo rukodělných výrobků a vždy mě bavilo něco vyrábět.
Jak šel čas a muselo se začít chodit do práce, tak jsem se stal jako většina populace ovcí systému a nechal se zaměstnat. Ono být zaměstnaný a pracovat není vůbec nic špatného, ba naopak je to běžná věc.
Jenže ono mě to nějak nestačí, nenaplňuje mi to trávit v práci 8 hodin denně a pracovat na cizím štěstí. Můžete dělat více, nebo mále a většina zaměstnavatelů to stejně moc neocení.
Pořád cítím, jak mi něco ve mě říká, pojď a udělej něco! Máš celý život před sebou. Míro, je ti 33 let a ty jen sedíš a děláš něco co tě nebaví?

Musím říci, že jsem se rozhodl srdcem a jsem rád, že jsem to udělal. Nvíc jsem do tohoto procesu zapojil celou rodinu. I mé děti Tomáška a Nikolku a jsem moc rád, že mě podporují a pomáhají.

Nemusí to být jen poličky nebo práce se dřevem. Ale je to mnohem víc. Naplňuje mě nejvíce to, že mi něco vzniká pod rukama, mohu to udělat dle svého uvážení a pokud se to povede tak mám velikou radost. Další radost zažívám v momentě, kdy o tento výrobek projevíte zájem a to je nádherný pocit. Když si uvědomíte, že jste udělali něco co Vás baví a ještě se to někomu líbí.

A tento pocit je to co, mě naplňuje. Mít představu, zrealizovat jí a jako bonus potěšit tím ostatní. Tak bych nějak shrnul můj příběh. Poznal jsem to co mi baví a převedl jsem to do praxe.

Zatím jsem na startovní čáře a cesta získat si právě Vás je velice dlouhá, ale pevně věřím, že s mou láskou, kterou to dělám a dělat chci snad ujdu kus cesty.

Pokud jste to dočetli až jsem, tak jsem moc rád. A pokud jste to nedočetli, nevadí. Stejně to musím napsat. Protože mi to tak přijde správné, říci dělej to, co máš rád a co tě baví!

Na závěr, děkuji všem, kteří se podívali na mou stránku a podporují rukodělnou tvorbu. Ne jenom mojí, ale všech, co se snaží něco udělat pro ostatní a hřeje je to na srdci.

Pěkný den přeje Míra Sommer, Anežka Sommerová a dětičky Nikolka a Tomášek.