Kovářova kobyla již nechodí bosa

04.07.2021

Krásný sváteční den všem čtenářům,

znáte ten příběh o kovářově kobyle? Ale jiste, že znáte, no já ho také znám a doma ho praktikuji :)-

Jelikož veškerou práci dělám u Vás doma, tak u mě už nezbývá moc času kdy pracovat. 

Využil jsem prodlouženého víkendu a také toho, že naše děti odjeli na 10 dní na tábor. Původně jsme chtěli s manželkou relaxovat a užívat si klidu, no ale co z toho vzniklo - to již vidíte na fotkách níže :). S manželkou jsme se rozhodli, že si doděláme ložnici, a také se zítra pustíme do dětského pokojíku. Uděláme dětem takové malé překvapení, než se za týden vrátí z tábora. 

Na stropě jsme měli takové dekorační polystyrenové obklady, které sice byly pěkné, ale měkké. Časem se odřely, poničily a vypadalo to dost blbě. Rozhodli jsme se, že to dáme dolů a necháme jen bílou stěnu - je tam sádrokarton (prostě peklo).

Takže původní podhledy jsem lepil na lepidlo a sundat to dolů, to teda byl zážitek - nechal jsem to manželce :), klobouk dolů, šlo jí to skvěle. Když jsem viděl ve stropě ty díry po lepidle, málem jsem omdlel - jako vážně.

Co s tím budu dělat? No normálně jsem chtěl volat hodinového manžela :), jako že bych to nechal na někom jiném. Tak to byl vtip, nikdo by to neudělal tak poctivě a precizně jako já, tím jsem proto u Vás všech tak oblíbený, že vše dělám na 200 procent a ne na 80 jako někteří :).

Zajel jsem pro barvu, pro tmel a skočili jsme s manželkou na to - né na to, ale na to :), víte jak to myslím ne??? Neznamená, že když jsou děti na táboře, že myslíme jen na to jedno :).

Prča to tedy nebyla, ale výsledek stojí za to, jsem na sebe i manželku pyšný, že jsme to dali.

Tak a zítra repete na dětský pokoj - to samé :).

Mějte se krásně, užívejte svátky a já jsem u Vás ve středu zpátky :).

Pac a pusu Míra a Anežka.