Kariéra hodinového manžela v Plzni

12.12.2020

Ahoj milí čtenáři, 

kdo mě neznáte, tak se jmenuji Miroslav sommer a jsem hodinový manžel v Plzni.

Tak jsem tak přemýšlel o svém životě a nějak jsem nebyl neustále spokojen, Když jsem byl po škole v prvním zaměstnání, tak mi to nijak nevadilo, nějak jsem nad tím nepřemýšlel, kde pracuji a proč. 

Jak plynul čas, tak jsem vystřídal desatero zaměstnání a nic zajímavého mi na tom nepřišlo. Pracoval jsem 12 let jako prodejce, pak pár let jako technik, dopravce, nakonec jako vedoucí. Pracoval jsem i jako manuální technik a dělal servis rekuperací - rozvody vzuchotechniky a to mě moc bavilo. Jenže v tomto zaměstnání byly malé peníze a jezdit po celé ČR a SK každý den, to také není pro každého. 

Přešel jsem následně do IT firmy, která dělala rozvody internetu, to mě moc bavilo. Problém byl v tom, že se práce vykonávala ve výškách z pojízných plošin :/-.

No a co když mám hrůzu a závratě z výšek? No tak tak přeci nemohu pracovat v tomto zaměstnání :), to dá rozum.

Našel jsem teplíčko v kanceláři na e-shopu u jednoho korporátu, kde se prodává elektromatriál.

8 hodin denně jen koukáte do monitoru a sedíte na zadku. Nic pro mě, já chci volnost a dělat něco kreativního - jezdit po zákaznících a zažívat každý den nějaké zážitky!!

No a tak jsem se doma rozpovídal o tom, že bych chtěl dělat něco užitečného pro lidi. Pozval jsem kamaráda večer na pivo a probírali jsme co bych mohl dělat za práci.
Můj kamarád provozuje a podniká v gastronomii a proto jsem se ptal co to všechno podnikání (OSVČ) obnáší.  Povídali jsme si a kamaráda napadl hodinový manžel v Plzni. jelikož moc dobře ví, že jsem již léta pracuji kolem domu a ví, že mě to baví.
Já jsem říkal, že to super nápad - vůbec mě napadlo, to co mě celý život tak bavi, dělám pouze doma u babiček, u dědečků a na chatě. 

 Jo jdu do toho. Bavi mě to, dělám radost lidem a cítím se uzitečný. Což v kancelari se takto opravdu necitím. Jako hodinový manžel si v Plzni přijdu mnohem užitečnější, přividělám si peníze a hlavně pomohu mnoho domácnostem.


Tak teď už víte jak jsem zacal dělat hodinového manžela v Plzni a doufám, zě se mnou budete spokojeni na dalších alespoň 40 let :).  

Miroslav Sommer - hodinový manžel Plzeň.