Jak tvoří naše děti

22.09.2020

👬 Když tvoří naše děti

Příběh jak začali naše děti tvořit.

Naše dvě úžasné děti (Tomášek a Nikolka) začali vnímat tvorbu něco jako poslání. Na začátku měsíce přišel Tomášek s kamarády a začali v naší venkovní dílně cosi tvořit. Já jsem tomu nedával pozornost, jen jsem je obeznámil s rodičovskou informací o bezpečnosti práce a takové ty řeči typu dávejte na sebe pozor.

Ejhle po půl hodině jsem byl povolán k pomoci a chtěli cosi uříznout. Nějaké dřívko :). Dřívko jsem uřízl a dále jsem šel svou cestou.

Jak čas plynul, děti přišly již s hotovým výtvorem. Bylo to moc hezké a praktické. Ano hádáte správně - byl to náramek pro všechny.

Skupina dětí si udělal mezi sebou své náramky, kam si napsali své jména. Pro mě to byl nejhezčí a nejlepší okamžik co jsem kdy zažil - takový ten pocit že alespoň něco je na tom světě krásné.

Nádherný pocit, když si kamarádi mezi sebou něco snaží vyrobit a není to jen práce u tabletu. V momentě, kdy jsem viděl potenciál svých dětí, co vše jsou ochotni dělat z lásky, nabídl jsem jim prezentaci na rodinném e-shopu Sommris.cz. Děti byly z této nabídky nadšení a přidala se hned i mladší sestra Nikolka, která také chtěla náramky vyrábět.

Oba pro Vás mají chuť dělat krásné výrobky převážně z přírodních materiálů. Nejen, že je to baví, přivydělají si, ale také již ví, že práce je těžka a že peníze nepadají z nebe. Učíme tak naše děti více prakticky do života, je to něco, co Vám ve škole nikdo nenaučí.

Nedávno se postavili k jednomu autáku a říkají, ty jo to chci :). A já odpověděl, že pokud jednou takové auto budou chtít, tak proto musí začít něco dělat, že takové auto nedostanou bez práce. No nejspíše ho opravdu moc chtějí :).

Kdybyste se chtěli dětí zeptat na cokoliv, nebo měli speciální přání. Budeme moc rádi, když nám napíšete a my Vám jako rodina rádi pomůžeme.

Sommerovi.