Jaké práce umím

Vážení zákazníci

  • Rád bych Vám představil portfolio činností, které Vám mohu nabídnout. Níže jsou vyobrazené nejběžnější činnosti, které provádím nejčastěji. Samozřejmě pokud potřebujete něco co zde není, můžete se zeptat.
  • Objednejte si mé služby ještě dnes a do pár dní Vám splním vaše sny.
  • 📞 720 757 047

Sestavení postele
Šatní skříně
Komody a nábytek obecně
Přidělání TV na stěnu
Zrcadla, světla
Výměna vodovodních baterií
výměna wc prkénka
Kuchyňské linyky
Světla
Digestoře
Umyvadlové baterie
Garnýže
Vrtání do obkladů
Vrtání do stěny nebo stropu
Silikonování 
Řezání 
Natírání zárubní
Dřezy
Tapetování
Nátěry dřeva
Výměna odpadu
Sádrování
Výměna dveřního kování
Rolety
Topné žebříky
Zapojení praček a myček
Police
Stoly a židle
Zámky do nábytku
A mnoho dalšího na přání

Nejnovější práce:

Přečtěte si jako první, co je nového

dnešní dopoledne jsem trávil montáži dvou státních skříni a jedné komody. Tyto skříně jsem již několikrát montoval, tak jsem měl za chvilku jednu a následně druhou.

představte si, že jsem se dneska doma nudil. Tak jsem dostal nápad zavolat zákazníkovi a přesunul jsem termín z pondělí na dnešek na neděli. Zákazník měl úsměv na tváři o den dříve a já jsem si užil lepší den.

dnes jsme s Tomem montovali dvě rozkládací křesla a jeden konferenční stolek. Stolek tohoto typu jsem montoval již tolikrát, že už jsem to dělal poslepu.

Ahoj, dnes jsem se dostal k super montáži od jednoho studia. Světlo bylo speciální v tom, že na strop se montovali takové kolejnice na které se pak zasouvala samotná světla. Jako byla to veliká makačka, jelikož ten systém do sebe je velmi těžké nasunout. Na tom by výrobce měl trochu zapracovat.

představte si, že mě doma odešel záchod. Né že by někam chodil, ale moje děti do mísy něco hodili a záchod praskl 😭. Objednal jsem si tedy nový. Bohužel po letech již neměli stejný model a tak mám trochu jiný.