Jaká je férová cena?

Férová cena je reálná tržní cena, která je výhodná jak pro zákazníka, tak i pro mě. Obě strany musí být spokojené.

  • Ceny pravidelně aktualizuji dle tržní ceny v Plzeňském kraji, tak aby byla cena vždy aktuální a pro Vás výhodná.

Především zákazník musí mít dobrý pocit, že za dobře odvedenou práci mě odevzdá adekvátní částku a rád si mě objedná kdykoliv znovu.

Podle pozitivního hodnocení zákazníku na portálu FIRMY.CZ a GOOGLE.CZ usuzuji, že svou práci dělám dobře a ceny jsou tedy nastavené správně. 

Zároveň jsou moje ceny nižší, než kdyby k Vám měla přijet montážní firma s vice  pracovníky. 

Ceny jsou sestaveny ze vzorce: cena práce + cena materiálu + cena dopravy.

V případě zájmu o cenovou kalkulaci mě neváhejte kontaktovat.

Vzhledem k rozmanitosti mé práce, je každá práce jinak ohodnocena, proto v případě větší zakázky je třeba sepsat veškeré práce do e-mailu nebo zprávy a já Vám rád vypracuji cenovou nabídku.

Odkaz na podrobný ceník zde:


opět jsem přidělával na stěnu super televizor - takový denní chleba. Zákazníkovi to borci s elektra nechtěli montovat, aby nepoškodili televizi, je fakt super tenká. V obchodě s elektrem si účtují 2.000 kč za montáž a bojí se to montovat :(.

Krásný den,
dnes jsem si tak krásně odpočinul při montáži mega skříně, stolu a gauce. Je to krásný pocit, když vám to roste pod rukama. Do Vánoc už zbývá jen pár volných termínů, neváhejte a objednávejte 👍.

dnešní dopoledne jsem trávil montáží této obývací stěny. Stěna byla složena celkem ze 4 částí. Pan domácí mě pomáhal držet různé části a celkově se zapojil do práce, toho si moc vážím a děkuji za pomoc.

při pondělním ránu jsem smontoval pro zákazníka stůl a pověsil světlo. Musím říci, že tento typ stolu jsem montoval prvně. Zákazníkovi jsem pochválil výběr, protože si myslím, že vypadá stůl moc pěkně. Pak už jsme jen sundali ochranné pásky s hran stolu a bylo hotovo. Světlo je také velice zajímavé - je to z peří.

dneska jsem montoval televizi menších rozměrů na stěnu. Stěna byla ze sádrokartonu. Dále jsem přivedl kabely s další místnosti a ty jsem schoval do lišet. Veškeré provedení bylo na přání a zadání od zákazníka.

jak užíváte pátek? Já dnes dopoledne stihl pedikúru :) a pak jsem vyrazil na vrtání a přiděláni police na stěnu. ✌️